RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Rękawice

Grzejące rękawice mogą się przydać w różnych sytuacjach. Posiadamy rękawice uniwersalne, które możesz używać na spacerach lub podczas pracy na mrozie. Firma Glovii oferuje ogrzewane rękawice do jazdy na motorze, które są zasilane prosto z akumulatora zainstalowanego w pojeździe. Grzejące rękawice narciarskie posiadają wyjmowane akumulatory, któr...

Grzejące rękawice mogą się przydać w różnych sytuacjach. Posiadamy rękawice uniwersalne, które możesz używać na spacerach lub podczas pracy na mrozie. Firma Glovii oferuje ogrzewane rękawice do jazdy na motorze, które są zasilane prosto z akumulatora zainstalowanego w pojeździe. Grzejące rękawice narciarskie posiadają wyjmowane akumulatory, które należy naładować przed wyjazdem. Możesz dokupić zestaw akumulatorów na zapas i cieszyć się ciągłym ciepłem dłoni. Rękawicami sterujemy za sprawą wbudowanego przycisku na nadgarstku. Możemy ustawić jeden z trybów grzania. Wykonane ze specjalnego materiału są odporne na wodę i trudne warunki. Rękawice dają nam możliwość obsługi smartfona.

Więcej

Rękawice Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów