RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Grille gazowe

Występują w formie przenośnej i stacjonarnej. W formie przenośnej grille turystyczne są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy spędzają czas na campingach oraz wczasach. Grill jest najlepszym urządzeniem używanym do przyrządzania mięsa i ryb. Łatwa konstrukcja grila pozwala na szybki montaż i demontaż, co sprawia, że można go zabrać wszędzie. Gr...

Występują w formie przenośnej i stacjonarnej. W formie przenośnej grille turystyczne są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy spędzają czas na campingach oraz wczasach. Grill jest najlepszym urządzeniem używanym do przyrządzania mięsa i ryb. Łatwa konstrukcja grila pozwala na szybki montaż i demontaż, co sprawia, że można go zabrać wszędzie. Grille gazowe są zasilane z butli gazowej i wyposażone są w niezależne palniki. Tworzywo, z którego są wykonane grille, jest odporne na warunki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę. Większość grilli gazowych posiada termometr. Zaletą  jest taca na tłuszcz, która chroni przed zabrudzeniem inne części grilla.

Więcej

Grille gazowe Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów