Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 30x40 zestaw obraz Wilki nocą

M7116210

Producenta

Haft diamentowy to swego rodzaju układanka z plastikowych diamencików w różnych kolorach tworząca piękny obraz, który można zawiesić na ścianie.

Więcej szczegółów

11,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 40x30 zestaw wzór Jeleń. W tym przypadku będą to wilki nocą. Mozaiki diamentowe są w ostatnim czasie bardzo modną formą spędzania wolnego czasu. To pomysł na wciągające hobby, które zajmuje na wiele godzin, a jednocześnie pobudza wyobraźnię, wycisza i odstresowuje. Mozaika diamentowa będzie ciekawą opcją na spędzenie wolnego czasu, a efekt ostateczny takiego zajęcia z pewnością zrobi wrażenie na każdym. W zestawie diamond painting znajduje się płótno o wymiarach 30x40, które pokryte jest specjalną warstwą klejącą. Zestaw Wilki obejmuje również kolorowe diamenciki, które spakowane są w woreczki ze specjalnymi oznaczeniami ułatwiającymi pracę, ponadto w komplecie jest także praktyczny aplikator do diamencików, a także plastikowy pojemnik do ich wysypania.

Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 40x30 zestaw wzór Jeleń:

ZAJMUJE NA DŁUGIE GODZINY – haft diamentowy polega na wypełnianiu gotowego wzoru na obrazku małymi diamencikami w różnych kolorach. To zajęcie na wiele godzin, które nie wymaga szczególnych umiejętności, tylko cierpliwości i precyzji. To ciekawy pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu, który może przerodzić się w nowe, niecodzienne hobby.

POBUDZA KREATYWNOŚĆ I ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ – zajęcia artystyczne, w tym szczególnie diamond painting doskonale wpływają na kreatywność oraz wyobraźnię, co procentuje w wielu innych sferach życia.

ODSTRESOWUJE I ĆWICZY CIERPLIWOŚĆ – mozaika diamentowa wymaga dużego skupienia, precyzji i cierpliwości. To sposób na skupienie myśli wyłącznie na tej czynności, dzięki czemu można się odstresować i chwilowo odciąć od codzienności.

PIĘKNIE PREZENTUJE SIĘ PO ZROBIENIU – efekt końcowy robi wrażenie nie tylko na osobie, która zajmowała się diamond painting, ale również na wszystkich, którzy taki obrazek zobaczą. Diamenciki delikatnie się mienią, dając niesamowite wrażenie. Gotowy obraz można oprawić w ramę lub powiesić bez ramki – z pewnością stanie się wyjątkową ozdobą wnętrza.

Specyfikacja:

Wzór: wilki
Wymiar: 30x40 cm
Płótno pokryte warstwą klejącą: tak
Waga: 0,1 kg
Waga w opakowaniu: 0,103 kg

Zawartość zestawu:

- obrazek
- kolorowe diamenciki
- aplikator
- suchy klej
- pojemnik

30 Inne produkty w tej samej kategorii: