Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 40x30 zestaw Kotek Motyl

M4119186

Producenta

Haft diamentowy to układanka z plastikowych diamencików w różnych kolorach. Mozaika diamentowa będzie ciekawą opcją na spędzenie wolnego czasu, a efekt ostateczny takiego zajęcia z pewnością zrobi wrażenie na każdym. 

Więcej szczegółów

14,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 40x30 zestaw Kotek Motyl. W zestawie diamond painting znajduje się płótno o wymiarach 40x30, które pokryte jest specjalną warstwą klejącą. Zestaw obejmuje również kolorowe diamenciki, które spakowane są w woreczki ze specjalnymi oznaczeniami ułatwiającymi pracę, ponadto w komplecie jest także praktyczny aplikator do diamencików, a także plastikowy pojemnik do ich wysypania.

Haft diamentowy mozaika Diamond Painting 40x30 zestaw wzór Sowa i Magia:

ZAJMUJE NA DŁUGIE GODZINY – haft diamentowy polega na wypełnianiu gotowego wzoru na obrazku małymi diamencikami w różnych kolorach. To zajęcie na wiele godzin, które nie wymaga szczególnych umiejętności, tylko cierpliwości i precyzji. To ciekawy pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu, który może przerodzić się w nowe, niecodzienne hobby.

POBUDZA KREATYWNOŚĆ I ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ – zajęcia artystyczne, w tym szczególnie diamond painting doskonale wpływają na kreatywność oraz wyobraźnię, co procentuje w wielu innych sferach życia.

ODSTRESOWUJE I ĆWICZY CIERPLIWOŚĆ – mozaika diamentowa wymaga dużego skupienia, precyzji i cierpliwości. To sposób na skupienie myśli wyłącznie na tej czynności, dzięki czemu można się odstresować i chwilowo odciąć od codzienności.

PIĘKNIE PREZENTUJE SIĘ PO ZROBIENIU – efekt końcowy robi wrażenie nie tylko na osobie, która zajmowała się diamond painting, ale również na wszystkich, którzy taki obrazek zobaczą. Diamenciki delikatnie się mienią, dając niesamowite wrażenie. Gotowy obraz można oprawić w ramę lub powiesić bez ramki – z pewnością stanie się wyjątkową ozdobą wnętrza.

Specyfikacja:

Wzór: Kotek i Motyl
Wymiar: 40x30 cm
Płótno pokryte warstwą klejącą: tak
Waga: 0,1 kg
Waga w opakowaniu: 0,103 kg

Zawartość zestawu:

- obrazek
- kolorowe diamenciki
- aplikator
- suchy klej
- pojemnik

27 Inne produkty w tej samej kategorii: