RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do szkicowania rysowania kredki ołówki 74w1 w etui piórnik

M809019178

Producenta

Zestaw do szkicowania oraz rysowania składa się łącznie z 74 przydatnych akcesoriów.

Więcej szczegółów


89,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Zestaw do szkicowania ołówki profesjonalny 74w1 w etui piórnik. Duża ilość elementów umożliwia praktyczne wykorzystanie i pozwoli realizować rozmaite, kreatywne pomysły. Przy pomocy 12 ołówków do szkicowania,12 ołówków węglowych, 4 pasteli w ołówku, 12 kredek wodnych, 12 kredek metaliczne, 12 kredek ołówkowych i wiele innych akcesoriów z łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace. Wszystkie przybory są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

W ZESTAWIE ETUI – cały zestaw jest zamykany w eleganckim materiałowym etui. Jego czarny kolor sprawdzi się zarówno dla kobiety, mężczyzny, dziewczynki i chłopca. Dzięki gumkom zabezpieczającym, każdy produkt ma swoje miejsce, więc ich przechowywanie i przenoszenie jest łatwe. Dodatkowo jest wyposażony w jeden składany wkład na akcesoria takie jak kredki, ołówki, węgiel itp. Całość jest zapinana na zamek oraz posiada zawieszkę.

ZASTOSOWANIE - zestaw nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu przez osoby starsze, jak i młodsze. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku, placówek wychowawczych, szkół oraz przedszkoli.

74 ELEMENTY – zestaw posiada bardzo duży wybór elementów przeznaczonych do szkicowania, rysowania czy malowania itp. Do wyboru są ołówki o różnej miękkości, kolorowe kredki, wiszory i wiele innych przydatnych narzędzi piśmienniczych podczas pracy. Szkicownik to blok z pustymi stronami do szkicowania i jest często używany przez artystów do rysowania lub malowania w ramach ich procesu twórczego. Niektórzy używają również szkicowników jako pewnego rodzaju planu dla przyszłych dzieł sztuki.

KREDKI ROZPUSZCZALNE W WODZIE - te kolorowe kredki rozpuszczalne w wodzie mogą nie tylko rysować bezpośrednio, ale mogą być również używane z wodą i pędzlem, aby uzyskać zróżnicowany efekt kolorystyczny.  Są łatwe w barwieniu, blendują się, po rozpuszczeniu w wodzie kolor jest piękniejszy.

PĘDZELEK - do zestawu został dołączony pędzelek do kredek wodnych.

BLOK PAPIERU ŚCIERNEGO - blok z drobno-ziarnistym papierem ściernym jest idealny rozwiązaniem dla osób, które potrzebują narysować coś trzymając ołówek lub kredkę pod kątem. Wystarczy potrzeć, aby uzyskać ścięcie grafitu pod pożądanym kątem.

WISZERY - jest to mocno ściśnięty papier w kształcie ołówka, oba końce są zatemperowane, a dzięki temu możesz rozetrzeć najmniejszy element w rysunku. Wiszor bardzo dobrze sprawdza się przy przejściach tonalnych.

PODWÓJNIE ZAKOŃCZONY PRZEDŁUŻACZ OŁÓWKA - dzięki temu przydatnemu elementowi, ołówek wykorzystasz do samego końca. Nie będzie Ci przeszkadzała, jego krótka końcówka pod koniec jego żywotności.

GUMKA - bardzo wydajna, starcza na długi czas. Dokładna, pozwala na precyzyjne i całościowe usunięcie zapisanego ołówkiem tekstu.

TEMPERÓWKA - niewielki przyrząd służący do temperowania przyrządów kreślarskich, np. ołówków, kredek.

KREDKI METALICZNE - seria kredek doskonałej jakości. Kredki są miękkie w użyciu, nie pylą i nie rozmazują się. Z łatwością się temperują. Mają wyraziste kolory i atrakcyjny design.

KREDKI OŁÓWKOWE - super jakości kredki o kolorowej końcówce, dość miękkiej konsystencji i doskonałym uwalnianiu koloru.

WĘGIEL W OŁÓWKU - ołówki z węglem w środku o różnej miękkości (2B 4B, 6B), którymi rysuje się elementy niewymagające dokładnego odwzorowania.

OŁÓWKI - sześciokątne ołówki (2H / 3H / 4H / 5H / HB / B / B2 / B3 / B4 / B5 / B6 / B8) bardzo wysokiej jakości służą do nie tylko do pisania ale także do kreślenia i rysowania.

PASTELE W OŁÓWKU - pastele w kredce dają takie same efekty jak tradycyjne pastele w formie sztyftu czy w sztabkach, z tą różnicą, że używając pasteli w kredce możemy z łatwością dopracować więcej szczegółów na rysunku.

Specyfikacja zestawu do szkicowania
:


kolor etui: czarny
wymiary: 30 x 21 x 3,5 cm
waga: 897g
waga w opakowaniu: 900g

Zawartość zestawu:

- 12 ołówków do szkicowania (2H / 3H / 4H / 5H / HB / B / B2 / B3 / B4 / B5 / B6 / B8)
- 12 ołówków węglowych (4x 2B, 4x 4B, 4x 6B)
- 4 pastele w ołówku
- 12 kredek wodnych
- 12 kredek metaliczne,
- 12 kredek ołówkowych
- przedłużacz ołówka z podwójną końcówką
- 1 temperówka
- 3 wiszory – rozcieracze
- gumka biała
- szkicownik
- pędzel
- blok papieru ściernego
- etui

30 Inne produkty w tej samej kategorii: