RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw artystyczny do malowania sztaluga składana farby i pędzle

M2119177

Producenta

Przenośny zestaw farb do malowania i sztaluga składana w walizce.

Więcej szczegółów


99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Zestaw artystyczny do malowania sztaluga składana farby i pędzle.  Składa się m.in. z farb akrylowych w różnych kolorach, pędzli i palety malarskiej schowanych kompaktowo w drewnianej walizce, która po otwarciu zmienia się w wygodną sztalugę. Umieść na sztaludze jedno z dołączonych do zestawu podobrazi i puść wodze swojej fantazji! Chcesz najpierw wykonać szkic, aby tworzyć Twoje dzieło precyzyjnie, krok po kroku? Ten zestaw zawiera wszelkie artykuły malarskie, które będą Ci potrzebne w trakcie Twojej artystycznej pracy.

46 ELEMENTÓW – zestaw posiada bardzo duży wybór elementów przeznaczonych do malowania. Wszystko mieści się do kompaktowej walizki. Do wyboru są farby akwarelowe, pędzle, gąbki i wiele innych przydatnych akcesoriów podczas pracy. Z łatwością stworzymy najbardziej wymyślne, kreatywne i oryginalne prace.

SZTALUGA ORAZ PRAKTYCZNA WALIZKA – sztaluga jest składana w walizkę. Walizka posiada wytrzymałą, wygodną rączkę, dzięki czemu transportowanie jest proste i komfortowe. Posiada szufladkę na akcesoria, która jest zamykana na metalowe, mocne klamry gwarantujące, że walizka będzie szczelnie zamknięta i nic się z niej nie wysypie ani niczego nie zgubimy.

PŁÓTNO x 3 - podobrazie malarskie bezpośrednio gotowe do użytku. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających przygodę z malarstwem. Wymiar A4

SZKICOWNIK W ZESTAWIE - szkicownik to blok z czystymi stronami do szkicowania, jest często używany przez artystów do rysowania lub malowania w ramach ich procesu twórczego. Niektórzy używają również szkicowników jako pewnego rodzaju planu dla przyszłych dzieł sztuki.

PALETA PLASTIKOWA - paleta na farby to niezbędnik każdego profesjonalnego i początkującego malarza. Posiada 10 komór.

GĄBKI - profesjonalne owalne gąbki do nakładania farb. Gąbka umożliwia równomierne oraz precyzyjne rozprowadzenie farby, pozwalając na stworzenie precyzyjnego obrazu.

PĘDZLE - służą do nakładania farby na malowaną powierzchnię. Posiadają syntetyczne włosie oraz różne kształty.

FARBY AKWARELOWE - w zestawie jest 24 kolorów farb akwarelowych w metalowych tubkach. Przeznaczone do lekkich, zwiewnych obrazków, pejzaży czy portretów malowanych na papierze.

PLASTIKOWE SZPACHELKI - zestaw plastikowych szpachelek malarskich. Narzędzia służą do kształtowania i modelowania plastycznych mas modelarskich oraz nadawania faktury.

UNIWERSALNY – produkt nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.


Specyfikacja:

materiał: drewno sosnowe
wymiary: 34x26x6,5 cm
waga: 2 kg
waga w opakowaniu: 2,213

Zawartość zestawu:

- walizka ze sztalugą
- 3 x płótno A4
- 1 x szkicownik A4
- 1 x plastikowa paleta
- 2 x gąbka
- 9 x pędzel do malowania
- 24 x farba akwarelowa (aluminiowe tuby)
- 5 x szpachelka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: