RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw artystyczny do malowania rysowania walizka kredki farby 83 el.

M2119179

Producenta

Największy zestaw w dwupoziomowej walizce przeznaczony do malowania i rysowania.

Więcej szczegółów


128,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Zestaw artystyczny do malowania rysowania walizka kredki farby 83 el. Dzięki niemu można stworzyć niezwykle kreatywne, wymyślne oraz oryginalne prace plastyczne. W zestawie do malowania znajduję się wiele elementów, w tym: farby, kredki ołówki, sztaluga oraz wiele innych akcesoriów. Przy pomocy tak ogromnego wyboru elementów rozwiniesz swoją wyobraźnię i z pewnością stworzysz kreatywne prace. Całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna i jest zamykana na metalowe klamry. Szeroki wachlarz wyboru z pewnością zadowoli użytkującego i pozwoli na długie, wielokrotne wykorzystywanie.

83 ELEMENTY – zestaw do malowania w walizce posiada wiele elementów, w tym: walizka ze sztalugą, szkicownik, 10 pędzli do malowania, 12  ołówków o różnej miękkości (2xH, 2 HB, 2xB, 2x2B, 2x4B, 2x6B), gumka do mazania, temperówka, 8 farb akrylowych, paleta, 12 farb akwarelowych, 28 kolorowych kredek, 8 pasteli olejnych.

PRAKTYCZNA WALIZKA Z 2 SZUFLADKAMI – zestaw artystyczny posiada praktyczną drewnianą walizkę, która wyposażona jest w zamknięcie i uchwyt. Dzięki temu transportowanie zawartości walizki jest komfortowe i bardzo proste.

SZTALUGA W WALIZCE – walizka jest wyposażona w rozkładaną w sztalugę. Całość jest wykonana z drewna sosnowego i zawiera już wszystko, czego potrzebujesz, aby natychmiast rozpocząć malowanie. Nie musisz niczego dokupować – farby, pędzle, kredki i ołówki wszystko jest w zasięgu ręki.

SZKICOWNIK W ZESTAWIE - blok z pustymi stronami do szkicowania, jest często używany przez artystów do rysowania lub malowania w ramach ich procesu twórczego. Niektórzy używają również szkicowników jako pewnego rodzaju planu dla przyszłych dzieł sztuki.

PALETA PLASTIKOWA - na farby to niezbędnik każdego profesjonalnego i początkującego malarza. Posiada 6 komór.

FARBY AKRYLOWE - w zestawie jest 8 kolorów farb akrylowych w metalowych tubkach. Farby akrylowe produkowane są na bazie wody i żywicy akrylowej, dzięki czemu są nietoksyczne i mogą malować nimi nawet dzieci. Poza tym farby akrylowe szybko wysychają.

FARBY AKWARELOWE - w zestawie jest 12 kolorów farb akwarelowych w kostkach. Przeznaczone do lekkich, zwiewnych obrazków, pejzaży czy portretów malowanych na papierze.

KREDKI OŁÓWKOWE - super jakości ołówki o kolorowej końcówce, dość miękkiej konsystencji i doskonałym uwalnianiu koloru.

PASTELE OLEJNE - głębokie, intensywne kolory, kremowa, aksamitna konsystencja, łatwość użycia, wielość zastosowań, takimi cechami wyróżniają się pastele olejne.

OŁÓWKI - okrągłe ołówki bardzo wysokiej jakości służą do nie tylko do pisania ale także do kreślenia i rysowania. Posiadają różne rodzaje miękkości (2xH, 2 HB, 2xB, 2x2B, 2x4B, 2x6B)

GUMKA CHLEBOWA - nie ściera, lecz dzięki swojej elastyczności i lepkości przyciąga drobinki podczas pocierania.

TEMPERÓWKA - niewielki przyrząd służący do temperowania akcesoriów kreślarskich, np. ołówków, kredek. Temperówka jest ręczna, wykonana z drewna.

PĘDZLE - służą do nakładania farby na malowaną powierzchnię. Posiadają syntetyczne włosie oraz różne kształty.

ŁATWY DOSTĘP DO POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW – każdy element zestawu posiada specjalne przegródki, które umożliwiają szybki i prosty dostęp do akcesoriów, zapewniając im jednocześnie ochronę oraz utrzymanie ładu.

Największe zalety zestawu do malowania:

- farby akrylowe i akwarelowe w różnych kolorach w zestawie z pędzlami
- drewniana walizka z przegródkami na każdy element, która po otwarciu zmienia się w sztalugę
- sztaluga do postawienia na stole - ułatwia malowanie
- dla początkujących i zaawansowanych
- najważniejsze przybory do malowania i szkicowania


Specyfikacja:

materiał: drewno
zamykana walizka: tak
rączka: tak
wymiary: 35 x 26,5 x 11 cm
waga: 2,381 kg
waga w opakowaniu: 2,634 kg

Zawartość zestawu:

1 x walizka ze sztalugą
1 x szkicownik
10 x pędzle do malowania
12 x ołówki o różnej miękkości (2xH, 2 HB, 2xB, 2x2B, 2x4B, 2x6B)
1 x gumka chlebowa
1 x temperówka
8 x farb akrylowych
1 x paleta plastikowa
12 x farb akwarelowych
28 x kolorowych kredek
8 x pasteli olejnych

30 Inne produkty w tej samej kategorii: