RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Moduły i blokady

Moduły dodatkowe suplementy autoalarmów wzbogacające system o dodatkowe zabezpieczenia takie jak czujniki przechyłu które uruchomią alarm przy próbie odholowania, czujniki wstrząsowe aktywujące system po zbiciu szyby, czujniki krańcowe uruchamiające alarm po otwarciu drzwi lub pokrywy silnika, czujniki ultradźwiękowe reagujące na ruch w kabinie,...

Moduły dodatkowe suplementy autoalarmów wzbogacające system o dodatkowe zabezpieczenia takie jak czujniki przechyłu które uruchomią alarm przy próbie odholowania, czujniki wstrząsowe aktywujące system po zbiciu szyby, czujniki krańcowe uruchamiające alarm po otwarciu drzwi lub pokrywy silnika, czujniki ultradźwiękowe reagujące na ruch w kabinie, moduły domykania szyb, które zamkną niedomknięte okno podczas uzbrajania alarmu, elektrozawory odcinające dopływ paliwa do silnika po aktywowaniu alarmu i inne. Dodatkowe sterowniki elektroniczne dla oświetlenia i sterowania wyposażeniem mechanicznym.

Więcej

Moduły i blokady Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów