RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Niespotykane upominki

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi ...

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi możemy obdarować każdą osobę, niezależnie od płci i wieku. Twój kolega uwielbia pić piwo? W takim razie na pewno przyda mu się sygnet piwosza. Twoja przyjaciółka lubi prezenty z głębszym przesłaniem i symboliką? Na pewno ucieszy ją perła szczęścia i miłości. Rośliny tropikalne nie mają sobie równych pod względem bogactwa florystycznego. Wyróżniamy wiele roślin pochodzących z różnych zakątków świata. Prezentujemy Państwu niesamowitość świata, który zaskakuje nas każdego dnia. Mimoza, Aturia to rośliny czułe na dotyk oraz dźwięk i temperaturę. Muchołapka zaś chętnie przekąsi muchę lub komara latającego po Twoim pokoju. Do tych niezwykłych roślin zaliczamy również czterolistną koniczynę, która od zawsze uważana jest za naturalny amulet. Każda z tych roślin wywoła podziw oraz uśmiech, a także wprowadzi do naszych domów trochę egzotyki. Podgrzewany kubek zasilany z gniazda zapalniczki jest idealny na dalekie podróże. Podstawka chłodząca do laptopa to wygodne rozwiązanie, gdyż chłodzi nasz komputer i tworzy swego rodzaju półkę pod laptop. Jeśli brakuje Ci wolnego gniazda w zapalniczce samochodowej użyj rozdzielacza. Lupa powiększająca, myszka na palec, czy latarka do czytania to tylko niejedne z przydatnych wynalazków. Na zimę doskonale sprawdzają się grzejące kapcie na USB i rękawiczki.

Więcej

Niespotykane upominki Jest 69 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów