Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Niespotykane upominki

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi ...

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi możemy obdarować każdą osobę, niezależnie od płci i wieku. Twój kolega uwielbia pić piwo? W takim razie na pewno przyda mu się sygnet piwosza. Twoja przyjaciółka lubi prezenty z głębszym przesłaniem i symboliką? Na pewno ucieszy ją perła szczęścia i miłości. Rośliny tropikalne nie mają sobie równych pod względem bogactwa florystycznego. Wyróżniamy wiele roślin pochodzących z różnych zakątków świata. Prezentujemy Państwu niesamowitość świata, który zaskakuje nas każdego dnia. Mimoza, Aturia to rośliny czułe na dotyk oraz dźwięk i temperaturę. Muchołapka zaś chętnie przekąsi muchę lub komara latającego po Twoim pokoju. Do tych niezwykłych roślin zaliczamy również czterolistną koniczynę, która od zawsze uważana jest za naturalny amulet. Każda z tych roślin wywoła podziw oraz uśmiech, a także wprowadzi do naszych domów trochę egzotyki. Podgrzewany kubek zasilany z gniazda zapalniczki jest idealny na dalekie podróże. Podstawka chłodząca do laptopa to wygodne rozwiązanie, gdyż chłodzi nasz komputer i tworzy swego rodzaju półkę pod laptop. Jeśli brakuje Ci wolnego gniazda w zapalniczce samochodowej użyj rozdzielacza. Lupa powiększająca, myszka na palec, czy latarka do czytania to tylko niejedne z przydatnych wynalazków. Na zimę doskonale sprawdzają się grzejące kapcie na USB i rękawiczki.

Więcej

Niespotykane upominki Jest 66 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 66 elementów