RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sejf wiszący stalowy ścienny szafka na klucze skrytka schowek skrytka

M49602157

Nowy produkt

Szafka na klucze z szyfrem to kontrola na wyjścia z domu oraz nocne powroty. Sejf na klucze umożliwia bezpieczne przechowywanie kluczy i dodatków w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba ich szukać, gdy są potrzebne i nie dostaną się do nich osoby niepowołane. Kasetka na klucze zabezpieczona jest czterocyfrowym kodem. Złamanie takiego szyfru nie jest łatwe, więc ryzyko, że intruz niepostrzeżenie dostanie się do zawartości jest niewielkie. Kod zabezpieczający sejf na klucze można w razie potrzeby zmienić na inny, co będzie przydatne, gdy właściciel będzie chciał zablokować dostęp do kluczy osobie, która wcześniej go posiadała. Sejf na klucze wykonany jest ze stali, a jego konstrukcja jest solidna oraz wytrzymała. Kasetka na klucze może być otwarta jedynie prawidłowym kodem – nie pomoże tutaj siła intruza.


Więcej szczegółów


46.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DO ZABEZPIECZENIA KLUCZY – atrakcyjnie wyglądająca, kodowana szafka na klucze to doskonały sposób na ich zabezpieczenie w domu lub pracy oraz przechowywanie zawsze w tym samym miejscu, bez ryzyka, że znikną, gdy będą najbardziej potrzebne.

SZYFR ZABEZPIECZAJĄCY – sejf na klucze posiada 4-cyfrowy kod uniemożliwiający osobom niepowołanym dostanie się do wnętrza i zawartości szafki. Kombinację szyfru nie tak łatwo złamać, ponadto można zmieniać ją dowolnie, co będzie przydatne, gdy ktoś pozna kod lub będziemy chcieli zmienić go dla bezpieczeństwa czy lepszego zapamiętania.

SOLIDNA KONSTRUKCJA I WYTRZYMAŁOŚĆ – kodowana szafka na klucze wykonana jest ze stali, dzięki czemu jest wytrzymała i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Intruz więc nie dostanie się do jej zawartości, używając siły.

NA KLUCZE I NIE TYLKO – choć nazwa wskazuje, że jest to sejf na klucze, z powodzeniem może również służyć jako kodowana skrytka na innego typu niewielkie drobiazgi, zabezpieczając je przed dostaniem się w niepowołane ręce.

DOBRY POMYSŁ NA UDOSTĘPNIENIE KLUCZY - Kod dostępu do sejfu można przekazać dzieciom, które nie posiadają jeszcze swojego własnego zestawu kluczy, opiekunce czy innej osobie, która miałaby dostać się do wnętrza przy nieobecności właściciela. Sejf na klucze to ponadto pomysł na przechowywanie zestawu zapasowego – gdy ktoś z domowników ich zapomni lub je zgubi, nie będzie musiał stać pod domem, czekając na pozostałych.

Specyfikacja:

Materiał: stal
Kod: 4 cyfrowy
Dowolna zmiana kodu: tak
Wymiary: 12/4/9cm
Waga: 0,45kg
W zestawie: sejf i zestaw montażowy

Sejf wiszący stalowy ścienny szafka na klucze skrytka schowek skrytka30 Inne produkty w tej samej kategorii: