Organizer A6 plastikowa szafka modułowa 3 niskie szuflady na spławiki przynęty

Producenta

Uniwersalny i zarazem nowoczesny organizer A6, szafka z trzema niskimi szufladami przeznaczona na wszystkie małe rzeczy.

Więcej szczegółów

32,79 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Szafka z szufladą Tak

Więcej informacji

Organizer A6 plastikowa szafka modułowa 3 niskie szuflady na spławiki przynęty. Dobrze wykonany z mocnymi pojemnikami może służyć jako szafeczka na akcesoria wędkarskie, części elektroniczne lub artykuły biurowe. Idealny do efektywnego zorganizowania przestrzeni wokół stanowiska pracy. Meble modułowe to pełna gama możliwości aranżacyjnych. Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Możesz zdjąć górną pokrywę i połączyć ze sobą kilka szafeczek tworząc wysoki słupek na różne rzeczy. Jest to francuska produkcji marki EDA, która pomieści format A6.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawić, że miejsce do pracy lub nauki będzie uporządkowane, sprzyjające skupieniu i zachęcało do kreatywności. W szafce możemy przechowywać notatki, długopisy, nożyczki czy spinacze. Można postawić ją na półce i przechowywać w niej płyty CD z muzyką i filmami, kable do ładowarki, pamięć USB lub dokumenty. Niezastąpione w pokoju młodzieży szkolnej, akademiku lub biurze. Taki organizer z szufladami zajmuje mało miejsca, a dzięki temu, że można jest to mebel modułowy, można je ze sobą łączyć, ustawiać jeden na drugim lub osobno. Pomysłów na wykorzystanie jest wiele, można przechowywać w nich książki, zeszyty lub przybory papiernicze. Dokumenty, pamiątki z wycieczek, płyty z muzyką, wszystko to co nie ma swojego stałego miejsca. Przy tym nadając lub zachowując nowoczesny wygląd w pomieszczeniu.     

Cechy produktu:

- mieści format A6
- wygodny uchwyt do wysuwania szuflady        
- blokada zabezpieczająca przed wypadaniem         
- możliwość postawienia jeden na drugim  
- kolor biały lub czarny
- wymiary 16,1 (wys) x 18 x 21,5 cm  
- materiał polipropylen

30 Inne produkty w tej samej kategorii: