RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Organizer elegancka kasetka 2w1 pudełko etui na okulary oraz zegarki

M18870369

Producenta

Eleganckie pudełko, organizer na okulary i zegarki wykonany z czarnej ekoskóry. Posiada 3 miejsca na okulary i 6 przegródek na zegarki oraz biżuterię. Kasetka ma eleganckie białe szwy, co dodaje całości elegancji i stylu. Wieczko tego etui jest przezroczyste, dzięki temu pudełko możemy wykorzystać nie tylko do przechowywania, ale również do eleganckiego eksponowania zawartości. Pudełko na okulary i zegarki będzie udanym i przydatnym prezentem, który z pewnością doceni każdy. Sprawdzi się zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, a przechowywane okulary są chronione przez zarysowaniami. Przegródki są oddzielone od siebie wyższymi ściankami, co dodatkowo chroni zawartość każdej z nich. Pudełko posiada wbudowaną tasiemkę, która podtrzymuje otwarte wieczko. Przed przypadkowym wysypaniem zawartości organizera chroni estetyczne i bezpieczne zamknięcie na zatrzask.

Więcej szczegółów


45,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ESTETYCZNE I ELEGANCKIE – etui wykonane z dbałością o szczegóły, pięknie się prezentuje i wspaniale eksponuje swoją zawartość. Produkt wykonany z czarnej ekoskóry z białymi przeszyciami oraz jasnym, doskonale kontrastującym wnętrzem. Wieczko etui na okulary jest przezroczyste, dzięki temu pudełko na okulary możemy wykorzystać nie tylko do przechowywania, ale również do eleganckiego eksponowania zawartości.

BEZPIECZNE W ŚRODKU – wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, przechowywane okulary są chronione przez zarysowaniami. Przegródki są oddzielone od siebie wyższymi ściankami, co dodatkowo chroni przechowywane okulary.

ZAMYKANE NA ZATRZASK I KLUCZ  - metalowy zatrzask sprawia, że organizer nie otworzy się przypadkiem, a jego zawartość nie wypadnie podczas przenoszenia. Twoje okulary będą w nim bezpieczne. Dodatkowo do zestawu dołączony jest kluczyk, który pozwala na całkowite zamknięte organizera i zabezpieczenie przed innymi osobami.

POMYSŁ NA PREZENT - każdy w swojej kolekcji posiada przynajmniej kilka okularów, a równie często zegarki. Ten produkty bardzo często nie posiadają swojego miejsca i często się gubią, tym bardziej kiedy w okresie zimowym mniej z nich korzystamy. Nasz organizer wspaniale sprawdzi się jako tani ale praktyczny prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Materiał: ekoskóra + welur
Ilość przegródek: 6 na zegarki + 3 na okulary
Wymiary złożonego (dł/szer/wys): 33,5/20,5/8cm
Maksymalna wysokość rozłożonego: 25cm
Wymiary małej przegródki (dł/szer): 9/4,5cm
Wymiary dużej przegródki (dł/szer): 5/17cm
Waga: 1,05kg
Waga z opakowaniem: 1,2kg
W zestawie: organizer i kluczyk

1. METALOWY ZATRZASK - MOŻLIWOŚĆ ZAMYKANIA NA KLUCZYK
2. 3 MIEJSCA NA OKULARY + 6 MIEJSC NA ZEGARKI LUB INNĄ BIŻUTERIĘ
3. MIĘKKIE, WYJMOWANE PODUSZKI

Organizer elegancka kasetka 2w1 pudełko etui na okulary oraz zegarki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: