RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Militaria

Nylonowa kamizelka taktyczna pozwala na transportowanie wielu elementów oporządzenia jednocześnie. Znajdują się w niej ładownice na magazynki do broni długiej, krótkiej, kieszeń na radio oraz torba medyczna. Różnego rodzaje noże również znalazły się w naszej ofercie. Nóż myśliwski składany jest bardzo solidny i poręczny. Posiada grube ostrze wyk...

Nylonowa kamizelka taktyczna pozwala na transportowanie wielu elementów oporządzenia jednocześnie. Znajdują się w niej ładownice na magazynki do broni długiej, krótkiej, kieszeń na radio oraz torba medyczna. Różnego rodzaje noże również znalazły się w naszej ofercie. Nóż myśliwski składany jest bardzo solidny i poręczny. Posiada grube ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co zapewnia wytrzymałość i piękny wygląd. Sprawdzona blokada LINER LOCK zabezpiecza głownie przed mimowolnym złożeniem lub rozłożeniem. Gruba, szeroka rękojeść obłożona okładzinami z drewna, świetnie leży w dłoni. Zapewnia mocny i komfortowy uchwyt, co niezwykle ułatwia pracę. Dopasuj noż do swoich potrzeb i wybierz najlepszy model.

Więcej

Militaria Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów