RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Dostępność

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Frytkownice

Urządzenie kuchenne przeznaczone do przygotowywania potraw smażonych na głębokim oleju (tzw. fryturze) odpornym na bardzo wysokie temperatury. Nazwa urządzenia pochodzi od pierwotnego przeznaczenia, jednak frytkownicę można także wykorzystać także do smażenia pączków, faworków, chruścików, a nawet warzyw i mięsa. Wewnętrzna misa na tłuszcz pokry...

Urządzenie kuchenne przeznaczone do przygotowywania potraw smażonych na głębokim oleju (tzw. fryturze) odpornym na bardzo wysokie temperatury. Nazwa urządzenia pochodzi od pierwotnego przeznaczenia, jednak frytkownicę można także wykorzystać także do smażenia pączków, faworków, chruścików, a nawet warzyw i mięsa. Wewnętrzna misa na tłuszcz pokryta jest warstwą teflonu zapobiegającego przywieraniu smażonych potraw. Poza misą na tłuszcz w zestawie znajduje się również kosz ze stali nierdzewnej, wyposażony w rączkę zapewniającą wygodne wyciąganie smażonej żywności. Airfryer czyli urządzenie wykorzystuje gorące powietrze w połączeniu z szybką cyrkulacją (technologia RapidAir), umożliwia przygotowanie wielu smacznych dań w zdrowy, szybki i łatwy sposób. Produkty są podgrzewane ze wszystkich stron jednocześnie, zaś dla większości potraw nie ma potrzeby dodawania oleju.

Więcej

Frytkownice Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów