RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Szekla hak zblocze

Szekla to metalowa klamra w kształcie litery "U" lub "Ω", tworząca w całości zamknięty uchwyt, otwierany i zamykany za pomocą śruby czyli sworznia lub sprężynowej zapadki, służąca do łączenia lin zakończonych okiem z wyciągarką. Tworzy szybkie tymczasowe połączenia między elementami. Stosowana w żeglarstwie, budownictwie, off roadzie i wielu inn...

Szekla to metalowa klamra w kształcie litery "U" lub "Ω", tworząca w całości zamknięty uchwyt, otwierany i zamykany za pomocą śruby czyli sworznia lub sprężynowej zapadki, służąca do łączenia lin zakończonych okiem z wyciągarką. Tworzy szybkie tymczasowe połączenia między elementami. Stosowana w żeglarstwie, budownictwie, off roadzie i wielu innych dziedzinach sportu i przemysłu. Zblocze służy do zwiększenia siły uciągu wyciągarki lub zmiany kierunku biegu liny. Element ma zastosowanie w wielu akcjach ratunkowych oraz w terenie. Zblocze jest bardzo wytrzymałe oraz odporne na korozję, co zapewnia jego długą żywotność.

Więcej

Szekla hak zblocze Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów