RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Meble modułowe

Nowoczesne meble modułowe wykonane z plastiku, a dokładniej z polipropylenu. W zależności od wybranego modelu występują w różnym kolorze i z różną ilością szuflad. Meble skandynawskie są produkowane przez firmę EDA, która swoją działalność prowadzi we Francji. Szafki modułowe mają taki sam rozmiar i możesz je ustawiać obok siebie lub na sobie. D...

Nowoczesne meble modułowe wykonane z plastiku, a dokładniej z polipropylenu. W zależności od wybranego modelu występują w różnym kolorze i z różną ilością szuflad. Meble skandynawskie są produkowane przez firmę EDA, która swoją działalność prowadzi we Francji. Szafki modułowe mają taki sam rozmiar i możesz je ustawiać obok siebie lub na sobie. Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Wspaniale wyglądają w sypialni, pokoju dziecięcym lub salonie. Fronty szafek mogą być ozdobione grafiką widoczną zdjęciach w opisie produktu.

Więcej

Meble modułowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów