RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Ładowarki bezprzewodowe

Znajdziesz tu ładowarki indukcyjne, którymi naładujesz swój telefon lub inne urządzenie bez dodatkowych kabli. Sama ładowarka potrzebuje zewnętrznego zasilania, ale nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych kabli. Telefon wystarczy położyć na płytce i będzie sam się ładował. Ich działanie opiera się na złączy Qi i by to działało Twoje urządzenie ...

Znajdziesz tu ładowarki indukcyjne, którymi naładujesz swój telefon lub inne urządzenie bez dodatkowych kabli. Sama ładowarka potrzebuje zewnętrznego zasilania, ale nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych kabli. Telefon wystarczy położyć na płytce i będzie sam się ładował. Ich działanie opiera się na złączy Qi i by to działało Twoje urządzenie też musi je posiadać. Jeżeli Twój telefon go nie posiada istnieją dodatkowe adaptery, które mu to umożliwiają. To bardzo wygodne urządzenia, które sprawdzą się w domu, w biurze i w wielu innych miejscach.

Więcej

Ładowarki bezprzewodowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów