RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Serwis

Towary zakupione w Xsonic.pl mogą posiadać gwarancje producenta lub gwarancje naszego sklepu. Świadczy o tym karta gwarancyjna wystawiona w dniu wysyłki towaru.

Zamówiony produkt wysyłany jest do Ciebie wraz z dowodem zakupu (fakturą Lub paragon) oraz kartą gwarancyjną, która zawiera warunki gwarancji (uwaga: warunki gwarancji mogą być wydrukowane w instrukcji obsługi).

Bardzo prosimy o zachowanie dowodu zakupu (faktury lub paragonu) oraz oryginalnego opakowania do czasu wygaśnięcia gwarancji, wskazanego w karcie gwarancyjnej lub w opisie produktu. Prosimy również o zapoznanie się z warunkami gwarancji, znajdującymi się w załączonej karcie gwarancyjnej lub na stronach www producenta.

W przypadku wykrycia wady w sprzęcie kupionym w naszym sklepie i objętym gwarancją bardzo prosimy o skontaktowanie się z naszym serwisem, wskazanym w karcie gwarancyjnej. Jezeli masz pewne wątpliwosci lub pytania co do sprzętu, prosimy o skontaktowanie sie z naszym działem serwisowym, korzystając z wygodego formularza kontaktowego w zakładce - Kontakt

Pozstałe warunki reklamacji:

1. Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem (uwaga: prosimy nie mylić z zamówieniami wysyłanymi do Państwa za pobraniem). Aby Państwa reklamacja mógła zostać szybko rozpatrzona, prosimy:
- wypełnić poniższy Formularz reklamacji, podając w nim niezbędne informacje.
- towar odesłać na adres: (REKLAMACJA) Xsonic.pl, ul. Broniewskiego 57, 83-110 Tczew, w oryginalnym opakowaniu wraz z formularzem reklamacji, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT).

Towar prosimy zapakować w usztywniane opakowanie ochronne zapobiegające uszkodzeniu (towar uszkodzony podczas przesyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji).

Formularz reklamacji plik do pobrania i odczytu za pomocą programu Pobierz program Adobe