RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Hulajnogi wyczynowe i miejskie

Hulajnogi dla dorosłych, wyczynowe cechują się przede wszystkim większym obciążeniem. Przeznaczone do jazdy po skate parku i wykonywania różnego rodzaju trików. Są używane do jazdy sportowej i codziennej przez osoby dorosłe. Wyczynowe hulajnogi posiadają Poczwórną klamrę z aluminium zapewniającą, że zacisk wytrzyma nawet najdłuższe szlifowanie t...

Hulajnogi dla dorosłych, wyczynowe cechują się przede wszystkim większym obciążeniem. Przeznaczone do jazdy po skate parku i wykonywania różnego rodzaju trików. Są używane do jazdy sportowej i codziennej przez osoby dorosłe. Wyczynowe hulajnogi posiadają Poczwórną klamrę z aluminium zapewniającą, że zacisk wytrzyma nawet najdłuższe szlifowanie tricków. Cztery wzmocnione śruby sprawią, że hulajka przetrwa wielokrotne tailwhipy. Kierownica "Y" back sweep jest idealnie wyważona do tricków. Zamontowane gripy (uchwyty) z gumy TPR specjalnie wybranej do hulajnóg wyczynowych znacząco poprawiają chwyt. Użyte łożyska ABEC-9 osiągaj największe prędkości na streecie. A większa prędkość to lepsza jakość tricków. Te łożyska sprawdzają się podczas ćwiczeń w parku. W ofercie znalazła się również hulajnoga miejska. W tym przypadku duży, niski podest ułatwia zachowanie równowagi, dzięki czemu także początkujący użytkownicy poczują się pewniej i łatwiej sobie z hulajnogą poradzą. Hulajnoga została wyposażona w hamulec nożny i ręczny co umożliwia efektywne, bezpieczne hamowanie w każdych warunkach. Duże koła zachęcają do jazdy nie tylko po asfalcie, ale również kostce brukowej czy drodze żwirowej. Wysokiej jakości łożyska podnoszą stabilność, płynność i bezpieczeństwo jazdy.

Więcej

Hulajnogi wyczynowe i miejskie Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów