RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
  Czytnik kart pamięci
  Radio AM/FM
  USB wbudowane
  Odtwarzacz płyt CD
  Odtwarzacz DVD
  Wyjście na słuchawki
  Wejście Aux
  Wbudowany akumulator
  Tuner FM
  Do gniazda zapalniczki
  System obrazu
  Wejście AV-in
  Wyjście AV-out
  Złącze HDMI
  Złącze VGA
  Wbudowane głośniki
  Pilot w zestawie
  Złącze RCA
  Tuner DVB-T
  Wbudowane gry
  Tuner DVB-C
  Tuner DVB-S2
  Tuner analogowy
  Czas reakcji
  Nagrywanie programów
  Telewizory i tunery

  Mobilne odbiorniki telewizyjne przystosowane do pracy z zasilaniem stałym 12V z gniazda zapalniczki oraz często 230V. Ostatnimi czasy są bardzo często wyposażone w hybrydowe tunery pozwalające na odbiór sygnału DVB-T, DVB-C oraz coraz bardziej popularnego w Polsce, sygnału cyfrowego, satelitarnego DVB-S obrazu MPEG-4. Obecnie najbardziej popular...

  Mobilne odbiorniki telewizyjne przystosowane do pracy z zasilaniem stałym 12V z gniazda zapalniczki oraz często 230V. Ostatnimi czasy są bardzo często wyposażone w hybrydowe tunery pozwalające na odbiór sygnału DVB-T, DVB-C oraz coraz bardziej popularnego w Polsce, sygnału cyfrowego, satelitarnego DVB-S obrazu MPEG-4. Obecnie najbardziej popularne są telewizory wyposażone w ekran LED, ponieważ są znacznie bardziej energooszczędne od telewizorów LCD, a obraz jest bardziej dynamiczny i żywy. Ciekawostką są telewizory posiadające wewnętrzny odtwarzacz filmów i muzyki oraz przeglądarkę zdjęć czyli SMART TV. Wystarczy podłączyć do niego kartę pamięci lub pendrive i można oglądać ulubione filmy oraz posłuchać muzyki. Hybrid Broadcast Broadband TV to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Np. aby podczas oglądanego meczu możliwe było dosłanie informacji dodatkowych o składzie drużyn, zawodnikach. Telewizory wyposażone w technologię DLNA mogą udostępniać treści multimedialne na swoim ekranie z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

  Więcej

  Telewizory i tunery Jest 35 produktów.

  Podkategorie

  • Anteny telewizyjne

   Radiowe, telewizyjne oraz pokojowe anteny do telewizji cyfrowej oraz analogowej przeznaczone do użytku domowego wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Odbiornik sygnału telewizyjnego i radiowego. Anteny TV pozwalają na odbiór sygnału analogowego ATV oraz cyfrowego DVB-T z dekoderem obrazu MPEG-4. Anteny są bardzo funkcjonalne oraz estetycznie wykonane.

  • Tunery telewizyjne

   Digital Video Broadcasting – Terrestrial to standard nadawania naziemnego sygnału telewizji cyfrowej DVB, po raz pierwszy opublikowany w 1997 roku. Cyfrowy dźwięk i obraz oraz dane dodatkowe przesyłane są w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji OFDM z ang. Orthogonal Frequency-Division Multiplexing (metoda transmisji wielu strumieni danych jednocześnie, na ortagonalnych częstotliwościach nośnych). Do kompresji sygnału audio-video wykorzystano standard MPEG-2, który sukcesywnie zastępowany jest standardem MPEG-4 (H.264).

  • Uchwyty na telewizor

   Ścienne i biurkowe, pozwalające zamontować telewizor lub monitor w odpowiednim miejscu w pokoju. W dobie popularyzacji telewizorów LCD coraz częściej stosujemy uchwyty naścienne. Montaż telewizora na ścianie to nie tylko nowatorska aranżacja wnętrza, ale również zwiększenie wolnej przestrzeni w pomieszczeniu i poprawa komfortu oglądania. Każdy z uchwytów ma swój zakres nośności oraz jest w stanie utrzymać określonej wielkości ekran. W każdym z opisów znajdują się dokładne wymiary uchwytów oraz ich przeznaczenie. oraz wszelkiego rodzaju uchwyty do telewizorów i odbiorników multimedialnych. Nie masz pomysłu gdzie postawić swój telewizor - zawieś go na ścianie w salonie. Dopasuj odpowiedni uchwyt uwzględniając wagę telewizora.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów
  Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów