RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Boomboxy

Przenośne odtwarzacze muzyki, multimedialne stacje z obsługą Bluetooth i nośników pamięci. Boombox to idealna propozycja na letnie wyjazdy pod namiot, na camping lub do domku letniskowego. Z reguły tego typu odtwarzacze zasilane są z gniazda sieciowego albo wewnętrznego akumulatora, co pozwala zamienić je, z stacjonarnych na w pełni mobilne urzą...

Przenośne odtwarzacze muzyki, multimedialne stacje z obsługą Bluetooth i nośników pamięci. Boombox to idealna propozycja na letnie wyjazdy pod namiot, na camping lub do domku letniskowego. Z reguły tego typu odtwarzacze zasilane są z gniazda sieciowego albo wewnętrznego akumulatora, co pozwala zamienić je, z stacjonarnych na w pełni mobilne urządzenia, pozwalające cieszyć się ulubioną muzyką wszędzie gdzie jesteśmy; na plaży, na biwaku, a nawet podczas wycieczki rowerowej lub pieszej wędrówki z plecakiem. Ostatnio bardzo popularne są boomboxy z multimedialnymi odtwarzaczami wszelkich nośników pamięci, czytnikiem kart lub portem USB, pozwalającymi na jednorazowe odtworzenie o wiele większej ilości utworów niż w przypadku standardowych krążków Audio-CD.

Więcej

Boomboxy Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów