Radiotelefony VHF UHF PMR

Radiotelefony VHF UHF PMR

W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju radiotelefony VHF/UHF z odbiornikiem szerokopasmowym do komunikacji w każdych warunkach na lądzie, na morzu i w powietrzu. Produkty marki Wouxun znajdują przede wszystkim zastosowanie dla licencjonowanych krótfalowców, nasłuchowców, a także użytkowników pasma PMR. Jest to unikalne połączenie rozbudo...

W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju radiotelefony VHF/UHF z odbiornikiem szerokopasmowym do komunikacji w każdych warunkach na lądzie, na morzu i w powietrzu. Produkty marki Wouxun znajdują przede wszystkim zastosowanie dla licencjonowanych krótfalowców, nasłuchowców, a także użytkowników pasma PMR. Jest to unikalne połączenie rozbudowanego ręcznego radiotelefonu VHF/UHF oraz skanera częstotliwości. Oferujemy również różne krótkofalówki, walkie-talkie i inne nadajniki i odbiorniki PMR, które umożliwiają komunikowanie się między dwoma lub więcej osób na krótkich dystansach. Krótkofalówki doskonale nadają się do obsługi komunikacji między ekipą organizującą imprezy na dużym obszarze, grup paintballowych, personelu ochrony w dużych supermarketach i wielu innych. Główną zaletą tych urządzeń jest to, że używanie ich jest całkowicie bezpłatne, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzą sporo pieniędzy bez straty jakiści prowadzonych rozmów.

Więcej

Radiotelefony VHF UHF PMR Jest 2 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria do...

    Znajdziesz tutaj wszystkie akcesoria, które ułatwią Ci korzystanie z Twojego radiotelefonu. Posiadamy bogaty asortyment, w którym na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Eliminatory, zestawy słuchawkowe i mikrofonowe, kable USB, a także anteny, akumulatory oraz etui - oferujemy to wszystko i jeszcze więcej. Nasza bogata oferta akcesoriów stale się rozszerza, więc znajdziesz tu wszystkie najnowsze produkty.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów