RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Suszarki na pranie

Solidna suszarka na ubrania to odwieczny problem w każdym domu. Składana suszarka na Twoje pranie może mieć różną wielkość i przeznaczenie. Konstrukcja pionowa będzie idealna do postawienia w łazience, balkonie i tarasie. Wykonane ze stali malowanej proszkowo będzie odporna na korozję. Wykończona dodatkami z plastiku w postaci haczyków umożliwia...

Solidna suszarka na ubrania to odwieczny problem w każdym domu. Składana suszarka na Twoje pranie może mieć różną wielkość i przeznaczenie. Konstrukcja pionowa będzie idealna do postawienia w łazience, balkonie i tarasie. Wykonane ze stali malowanej proszkowo będzie odporna na korozję. Wykończona dodatkami z plastiku w postaci haczyków umożliwia bezproblemowe suszenie bielizny. Suszarka balkonowa, które jest trwała i funkcjonalna posłuży Ci wiele lat. Modele, które oferujemy posiadają ramiona i nogi które można złożyć, dzięki czemu nieużywana nie będzie zajmowała wiele miejsca i możesz ją wsunąć np. za szafę lub do garderoby. Grube, wytrzymałe rurki pozwalają na powieszenie dużej ilości prania. Szerokie stopki zabezpieczają suszarkę przed przesuwaniem się. Ważne żeby w suszarce do prania szczebelki rozmieszczono w takich odległościach od siebie, aby pranie mogło swobodnie odparowywać i schnąć. Dzięki odpowiednim przestrzeniom pomiędzy linkami, woda szybko odparuje, a pranie będzie równomiernie wysuszone i gotowe do złożenia.

Więcej

Suszarki na pranie Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów