RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Instrumenty i dźwiękowe

Zwijane organy lub perkusja to jedne z najbardziej popularnych zabawek muzycznych. Wszyscy wiemy, ze dzieci lubią się bawić muzyką. Dlatego zabawki muzyczne potrafią zająć czas i edukować każde dziecko poprzez zabawę. W tym dziale znajdziemy również zabawki dla najmłodszych czyli muzyczne, maty edukacyjne, które rozwijają słuch i bawią dzieci we...

Zwijane organy lub perkusja to jedne z najbardziej popularnych zabawek muzycznych. Wszyscy wiemy, ze dzieci lubią się bawić muzyką. Dlatego zabawki muzyczne potrafią zająć czas i edukować każde dziecko poprzez zabawę. W tym dziale znajdziemy również zabawki dla najmłodszych czyli muzyczne, maty edukacyjne, które rozwijają słuch i bawią dzieci wesołymi melodiami. Skrzypce oraz flet szkolny to doskonałe prezenty pod choinkę i do zabawy na co dzień. Mikrofon na statywie umożliwia wcielanie się w postać gwiazdy estrady. Różnego rodzaju cymbałki oraz organki są bardzo popularne wśród najmłodszych dzieci. Muzyka uspokaja i pomaga uporać się dzieciom z negatywnymi emocjami, które często nie znajdują ujścia ponieważ maluch nie wie jak ma je wyrazić. Ksylofon, harmonijka oraz ukulele w wersji mini to wspaniała forma nauki i poznawania dźwięków.

Więcej

Instrumenty i dźwiękowe Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów