RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Reflektory i oświetlacze

Reflektor LED to idealny efekt dla mobilnych DJ-ów, występów na żywo i wszystkich innych aplikacji mobilnych, ale można go również zamontować na stałe w kręgielni, dyskotece, klubie itp. Reflektro PAR Spot z małym kątem wiązki oferuje funkcje przyciemniania i stroboskopu. Można nimi sterować za pomocą DMX, autonomicznie lub poprzez aktywację dźw...

Reflektor LED to idealny efekt dla mobilnych DJ-ów, występów na żywo i wszystkich innych aplikacji mobilnych, ale można go również zamontować na stałe w kręgielni, dyskotece, klubie itp. Reflektro PAR Spot z małym kątem wiązki oferuje funkcje przyciemniania i stroboskopu. Można nimi sterować za pomocą DMX, autonomicznie lub poprzez aktywację dźwiękiem. Solidny ProPar nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od podświetlenia obiektów do oświetlania sceny do występów na żywo. Niektóre modele posiadają wysoce wydajne chłodzenie konwekcyjne oraz obudowę z odlewu aluminiowego. Reflektor sceniczny, oświetlenie sceny typu Blinder może być również używany jako stroboskop. Lekki, energooszczędny biały oświetlacz LED BeamZ można wykorzystać zarówno do zastosowań architektonicznych, jak i rozrywkowych. W naszej ofercie znalazły się reflektory o różnym rodzaju światła i jego mocy. Półkula LED BeamZ to niepozornie wyglądający efekt który potrafi narobić niezłego zamieszania nawet w dużym pomieszczeniu.

Więcej

Reflektory i oświetlacze Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 77 elementów