Narzędzia i sprzęt warsztatowy

Wszelkiego rodzaju ciśnieniomierze, czujniki, krokomierze są niezbędnymi narzędziami w każdym warsztacie. Jeśli chcemy przywrócić do stanu użytkowania różnego rodzaju środki komunikacyjne przydadzą nam się różnego typu narzędzia. W kategorii Narzędzia znajdziemy również wykrywacze metali, które umożliwią nam odnalezienie znajdujących się pod zie...

Wszelkiego rodzaju ciśnieniomierze, czujniki, krokomierze są niezbędnymi narzędziami w każdym warsztacie. Jeśli chcemy przywrócić do stanu użytkowania różnego rodzaju środki komunikacyjne przydadzą nam się różnego typu narzędzia. W kategorii Narzędzia znajdziemy również wykrywacze metali, które umożliwią nam odnalezienie znajdujących się pod ziemią monet, biżuterii, złota oraz srebra. Tego typu urządzenia pozwolą nam odkryć skarby znajdujące się w naszych ogródkach. Ponadto znajdziemy tu także zestawy pomocnicze do samochodu, które są niezbędne podczas awarii auta w trakcie podróży. Dzięki tego typu narzędziom nie musisz się martwić, czy aby na pewno masz wszystkie niezbędne narzędzia w razie awarii samochodu.

Więcej

Narzędzia i sprzęt warsztatowy Jest 175 produktów.

Podkategorie

 • Akumulatory i zasilacze

  Wysoka jakość wykonania oraz szczelna obudowa akumulatorów i baterii zapobiega wyciekom. Elektrolit w akumulatorze występuje w postaci żelu, dlatego jest bezpieczniejszy w użytkowaniu i może być stosowany w zamkniętych pomieszczeniach. Oferujemy akumulatory, które znajdą zastosowanie w skuterach, zabawkach, motocyklach, kasach fiskalnych oraz wyposażeniu medycznym. Oferujemy różnego rodzaju ładowarki do akumulatorów żelowych i kasowych. Zarówno w pracy jak i w domu przyda Ci się zasilacz stołowy o regulowanym napięciu. Ten dział przedstawia wszystko co związane jest z zasilaniem. Wszelkiego rodzaju zailacze i listwy zasilające montowane w blacie stołu, a także wiele innych akcesori przydatnych w swoim własnym warsztacie.

 • Budownictwo i akcesoria

  Bardzo mocna dwustronna taśma montażowa, której przyczepności sprawdza się podczas montowania lekkich przedmiotów bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi oraz bez wiercenia dziur w ścianach.

 • Drabiny regały...

  Drabiny wielofunkcyjne, przegubowe rusztowania oraz regały magazynowe. Wykonane z mocnego aluminium, solidne i stabilne. Ułatwiają i wspomagają prace domowe, warsztatowe, ogrodowe. Idealne dla majsterkowiczów. Regał idealnie nadaje się do pomieszczeń takich jak piwnica, garaż, magazyn czy też sklep. Złożenie regału jest łatwe (montaż bezśrubowy). Regał może być montowany jest na wcisk, nie wymaga dodatkowych narzędzi do montażu (można użyć gumowego młotka i śrubokręta, aby ułatwić sobie montaż ramy). Regały można łączyć ze sobą oraz mocować do ścian (szczególnie przy dużym obciążeniu powinno się zabezpieczać półki). Regał wykonany jest ze stali ocynkowanej oraz płyt MDF. Nogi zabezpieczone są nakładkami z tworzywa.

 • Elektronarzędzia...

  Proponujemy elementy, jakie powinno zawierać wyposażenie warsztatu, takie jak wyciągarki, kompresory, wkrętarki i wiertarki akumulatorowe, meble warsztatowe i oświetlenie i urządzenia czyszcząco myjące. Tarcze przeznaczone są do szybkiego cięcia elementów ze stali konstrukcyjnej, blachy, rur czy profili. Idealnie sprawdzają się w pracy ze stalą czarną, metalami nieżelaznymi oraz stalą nierdzewną. Lutownica oporowa sprawdzi się do lutowania wszelkiego rodzaju podzespołów o małej i średniej wielkości. Dzięki załączonym 6 rożnym grotom szybko dostosujesz końcówkę lutowniczą do aktualnej pracy.

 • Kamery inspekcyjne

  Endoskopy diagnostyczne są niezastąpionymi urządzeniami w precyzyjnej diagnostyce, mechanice pojazdów oraz serwisie urządzeń elektronicznych. Ponadto tego typu urządzenia umożliwią nam również inspekcję instalacji wodnych oraz przewodów. Te wielofunkcyjne kamery inspekcyjne to odpowiedni sprzęt dla osób interesujących się elektroniką lub zajmujących się tym zawodowo. Jednak diagnostyka to nie wszystko. Dodatkowym atutem endoskopów jest możliwość nagrywania rejestrowanego przez kamerę obrazu i zapisu bezpośrednio na karty pamięci.

 • Latarki i lampy...

  Małe, poręczne lampy i latarki znajdą swoje zastosowanie w warsztacie, garażu, domu oraz na wycieczkach. Ciemne zakamarki staną się miejscami widocznymi dla nas, zaś piwnice i strychy nie będą już tak straszne jak wcześniej. Przenośne źródła światła są niezwykle praktyczne i przydadzą się w każdym domu. Podczas naprawy samochodu również przydadzą się tego typu lampki, gdyż oświetlą one trudno dostępne miejsca oraz wszelkie ciemne zakamarki we wnętrzu naszego auta. Większość z zaprezentowanych przez nas latarek i lampek jets wyposażonych w diody LED, które charakteryzują się długą żywotnością.

 • Lupy stołowe i ręczne

  Oferujemy  szeroki wachlarz nowoczesnych i praktycznych lup do codziennego użytku. Soczewki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu obraz obiektów i tekstu jest ostry. Niektóre lupy zostały zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób, który ułatwia pracę i wygodę w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz lupę, która idealnie spełni Twoje potrzeby! Lupa ręczna to niezastąpione narzędzie dla hobbystów i majsterkowiczów. Lupa stacjonarna stołowa z giętkim, regulowanym ramieniem dla lepszego dopasowania przy pracach precyzyjnych. Lupa z powodzeniem może być wykorzystywana w laboratoriach, przez filatelistów. Lupy wyposażone mogą być w świetlówkę kołową dającą stabilne i równomierne światło bez efektu refleksów (olśnienia) i nieszkodliwe dla oka ludzkiego. Lupy z oświetleniem posiadają wystarczająco mocne doświetlenie przez co mogą być wykorzystywane jako zwykła lampa stołowa, warsztatowa. Ramię wysięgnika u podstawy oraz przy soczewce najczęściej posiadają przeguby przez co możemy dowolnie regulować nachylenie oraz wysokość lupy. Lupa może być również bardzo pomocna przy czytaniu drobnego tekstu.

 • Narzędzia ręczne

  Miejscem, w którym mężczyzna intensywnie pracuje nad sobą, czerpie inspiracje, a także świetnie spędza wolny czas, jest warsztat. Jednak samo miejsce to nie wszystko, należy go stopniowo wyposażać w coraz nowsze urządzenia i przyrządy. Zestawy śrubokrętów są stworzone z myślą o wszystkich majsterkowiczach i amatorach. Mężczyzna może zajrzeć w głąb urządzeń i naprawić je, nie tylko samochody, ale również urządzenia gospodarstwa domowego. Wkrętaki precyzyjne przydają się podczas otwierania i naprawy nowoczesnych smartfonów. Suwmiarka elektroniczna to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie. W pełni wyposażona walizka z kilkami poziomami narzędzi oraz wszelkiego rodzaju kluczy to doskonały pomysł na prezent. Komplet narzędzi musi zawierać klucze imbusowe, nasadowe, płaskie, grzechotkę oraz wszelkiego rodzaju dodatkowe wyposażenie potrzebne do różnego rodzaju napraw. Pistolet do pianki montażowej, klucz do szaf technicznych oraz zestaw skalpeli przydadzą się podczas każdego remontu w Twoim domu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 175 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 175 elementów