RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Termometr higrometr miernik wilgotności wpuszczany do zabudowy 2w1

M6128923

Nowy produkt

Elektroniczny miernik wilgotności czyli higrometr z termometrem, dużym wyświetlaczem LCD przeznaczony do zabudowy. Miernik charakteryzuje się dobrą rozdzielczością pomiaru i szybkością reakcji. Wystarczy położyć je na otwartej dłoni i niemal od razu widać reakcję przyrządu. Termometr wyposażony został w obudowę z mocowaniem, które dają możliwość utrzymania go w otworze 2,6/4,5-2,6/4,7cm. Umożliwia to umieszczenie go w np. pokrywie od akwarium. W zestawie znajduje się komplet baterii, dzięki czemu termometr jest gotowy do użycia. Termometr zasilany jest dwoma bateriami LR44 1,5V, które zapewniają długi okres użytkowania.

Więcej szczegółów


9.49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

2w1 - urządzenie umożliwia pomiar temperatury oraz wilgotności w bardzo szybkim czasie. Reakcja urządzenia to zaledwie 1 sekunda.

DUŻY WYŚWIETLACZ - pozwala na odczytanie danych nawet z dużej odległości. Termometr wyposażony został w specjalne "łapki", które dają możliwość utrzymania go w otworze 2,6/4,5-2,6/4,7cm. Umożliwia to umieszczenie go w np. pokrywie od akwarium.

SZEROKI ZAKRES POMIARU - produkt umożliwia szeroki zakres pomiarowy temperatury od -50°C do 70°C, wilgotności od 10%RH do 99%RH. Poza pomiarem temperatury oraz wilgotności powietrza urządzenie sprawdzi się również do pomiaru w humidorach na cygara, do pomiaru wilgotności w samochodach, futerałach drewnianych np. na sprzęt muzyczny itp.

GOTOWY DO UŻYTKOWANIA - w zestawie znajduje się komplet baterii, dzięki czemu termometr jest gotowy do użycia. Termometr zasilany jest dwoma bateriami LR44 1,5V, które zapewniają długi okres użytkowania.
 
Specyfikacja:

Zakres pomiaru wilgotności: 10%RH ~ 99%RH
Zakres pomiaru temperatury: -50C <-> 70C
Rozdzielczość wyświetlacza: 0,1C; 1%RH
Dokładność pomiaru wilgotności: ± 5
Dokładność pomiaru temperatury: +- 0,1C
Szybkość odświeżania: 1s
Zasilanie: 2x bateria LR44 1,5V (w zestawie)
Wymiary (szer/wys/dł): 1,5/4,7/2,7cm
Waga: 0,02kg

Zastosowania:

- pomiar wilgotności w futerałach drewnianych instrumentów muzycznych (skrzypce, gitary itp.)
- terraria dla zwierząt egzotycznych
- humidory na cygara
- pomiar wilgotności i temperatury w pomieszczeniach
- pomiar wilgotności i temperatury w samochodach
- praktyczna ozdoba opakowań na przedmioty wrażliwe na wilgotność.

25 Inne produkty w tej samej kategorii: