Samochody RC

Tego typu modele napędzane są silnikiem spalinowym. W zależności od wielkości modelu i jego przeznaczenia (teren, równa nawierzchnia) stosowane są różne jednostki napędowe, o różnej pojemności i mocy. Modele o różnym stopniu zaawansowania posiadają przeróżne gadżety umilające zabawę, poprawiające osiągi wyczynowe, ułatwiające kontrolę nad pojazd...

Tego typu modele napędzane są silnikiem spalinowym. W zależności od wielkości modelu i jego przeznaczenia (teren, równa nawierzchnia) stosowane są różne jednostki napędowe, o różnej pojemności i mocy. Modele o różnym stopniu zaawansowania posiadają przeróżne gadżety umilające zabawę, poprawiające osiągi wyczynowe, ułatwiające kontrolę nad pojazdem itp. Znajdziesz tu pojazdy wodoszczelne przeznaczone do naprawdę extremalnej zabawy w terenie, wyposażone w dokładne kontrolery prędkości, posiadające niezależne zawieszenie dla każdego koła, napęd na dwa lub cztery koła, a nawet automatyczne skrzynie biegów.

Więcej

Samochody RC W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Modele z napędem EP

    STAMPEDE VXL jest o tyle wyjątkowy, że zaprojektowano go z myślą o najmocniejszym zespole napędowym, zasilanym przez bezszczotkowy silnik Velineon. Napędy bez szczotkowe zakreśliły granice możliwości i wytrzymałości ciężarówek  Monster Truck. Jedna z granic możliwości najlepszych obecnie napędów to uzyskanie prędkości ponad 100km/h, co w przypadku terenowych potworów jest prędkością wyjątkową.

  • Modele z napędem GP...

    Przykładowo silnik TRX 3.3R, w który jest wyposażony model, jest jednym z najlepszych na rynku. System Easy Start umożliwia łatwą regulację oraz uruchamianie. Maksymalne osiągi prędkości zadowolą każdego fana modelarstwa RC. Auto jest całkowicie zmontowane i po wyjęciu z opakowania gotowe do jazdy, wystarczy tylko napełnić bak. Mocny silnik spalinowy zapewni godziny świetnej zabawy. Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje REVO 3.3. Kontrola trakcji szczególnie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyśpieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.