RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacz przemysłowy jest niezastąpiony w czasie remontu i przydaje się podczas sprzątania gruzu, szkła czy wody. Odkurzacz budowlany posiada funkcje wciągania wody więc bez trudu wyczyścisz nim zabrudzone rynny czy odwodnienie liniowe. Końcówka do wody, jest wyposażona w specjalną gumę pomagającą zebrać płyn np. z kafli. Odkurzacz przemysłowy ...

Odkurzacz przemysłowy jest niezastąpiony w czasie remontu i przydaje się podczas sprzątania gruzu, szkła czy wody. Odkurzacz budowlany posiada funkcje wciągania wody więc bez trudu wyczyścisz nim zabrudzone rynny czy odwodnienie liniowe. Końcówka do wody, jest wyposażona w specjalną gumę pomagającą zebrać płyn np. z kafli. Odkurzacz przemysłowy do kominka, popiołu, żaroodporny nie posiada worka. Wszystkie zabrudzenia trafiają prosto do głównego zbiornika. W zestawie z odkurzaczem znajdziesz różne filtry, które pomogą ci utrzymać czystość powietrza. Każdy filtr jest przystosowany do pracy w innych warunkach, jednak dla polepszenia efektu filtracji możesz używać potrójnego systemu (filtr gąbkowy, bawełniany i HEPA) co da ci 100% pewność co do jakości powietrza wydmuchiwanego z urządzenia. Odkurzacz przemysłowy to uniwersalne urządzenie sprzątające, które wykorzystasz w czasie codziennych porządków i każdego remontu.

Więcej

Odkurzacze przemysłowe Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów