RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Filtr HEPA do odkurzacza przemysłowego HM-403 zmywalny możliwość czyszczenia

H540390

Producenta

Filtr HEPA do odkurzacza przemysłowego HUMBERG HM - 403. Oryginalna część zamienna. Filtr HEPA jest zmywalny, można go umyć w wodzie bez długotrwałego namaczania. Filtr HEPA staje się coraz bardziej popularny i jest nieodłącznym elementem nowoczesnych i dobrej jakości odkurzaczy przemysłowych, kominkowych, jak i tych do użytku domowego. Filtra HEPA zapewnia odpowiednią, zwiększoną jakość filtrowania powietrza i ma realny wpływ na to, czym oddychamy. Innowacyjny sposób wykonania zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz, dezynfekuje przechodzące przez niego powietrze, a dodatkowo chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem, co wydłuża sprawne działanie urządzenia. W szybki i prosty sposób można go wyjąć i wymyć pod bieżącą wodą, co pozwala na jego wielokrotne stosowanie.

Więcej szczegółów


18.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:
 
Filtr HEPA do odkurzacza przemysłowego HUMBERG HM - 403. Filtr HEPA to 100% pewności, co do jakości powietrza wydmuchiwanego z urządzenia. Filtr wychwytuje mikroskopijne cząsteczki zanieczyszczeń, zatrzymując około 99,97% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona.

Specyfikacja:

Kolor: biały
Materiał: HEPA, metal, PP
Wymiary (szer/wys): 190/155 mm
Średnica wewnętrzna: 150mm
Waga z opakowaniem: 0,25 kg

16 Inne produkty w tej samej kategorii: