RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Bujaki i leżaczki

Zarówno bujak z wibracjami oraz leżaczek automatyczny to produkty przeznaczone dla dzieci już o wczesnych miesięcy życia. Multifunkcyjny leżaczek to świetne rozwiązanie stworzone specjalnie, aby pomóc Tobie podczas opieki nad maluszkiem. Bujak umożliwia kołysanie, a to jest naturalny ruch dla Twojego dziecka, przypominający błogi czas spędzony w...

Zarówno bujak z wibracjami oraz leżaczek automatyczny to produkty przeznaczone dla dzieci już o wczesnych miesięcy życia. Multifunkcyjny leżaczek to świetne rozwiązanie stworzone specjalnie, aby pomóc Tobie podczas opieki nad maluszkiem. Bujak umożliwia kołysanie, a to jest naturalny ruch dla Twojego dziecka, przypominający błogi czas spędzony w brzuszku mamy. Twój maluch kołysanie traktuje jako coś znanego i bezpiecznego. To właśnie podczas kołysania się uspokaja. Leżaczek to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie potrzebujesz coś zrobić, a Twoje dziecko jest rozbudzone. Dzwoni do Ciebie pilny telefon albo musisz odebrać paczkę od kuriera. Nic prostszego - wkładasz dziecko do leżaczka i realizujesz pilną sprawę. Zamontowane pasy bezpieczeństwa, które zapewniają stabilizację i odpowiednią pozycję dziecka. Zabawki w postaci bujaczków na kółkach 2w1 wykonane są  z miękkiego i miłego w dotyku pluszu. Bujak może być wyposażony w kółka schowane na płozach, dzięki czemu szybko można go zmienić w wygodny jeździk. Dla bezpieczeństwa bujak wyposażony jest w fotelik z paskiem zabezpieczającym malucha przed wypadnięciem. Wszelkiego rodzaju jeździki oraz bujaczki sprawiają, że maluszek łatwiej i szybciej uczy się równowagi.

Więcej

Bujaki i leżaczki Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów