RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Kamizelki

Dla biegaczy i do uprawiania wszelkich sportów idealna jest kamizelka odblaskowa X-VEST z wbudowanym systemem oświetlenia LED. S-TRIPLE to specjalnie zaprojektowany układ świateł, aby być jak najbardziej widocznym na drodze. Kamizelka sportowa dopasowuje się do każdej sylwetki i zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Gwaran...

Dla biegaczy i do uprawiania wszelkich sportów idealna jest kamizelka odblaskowa X-VEST z wbudowanym systemem oświetlenia LED. S-TRIPLE to specjalnie zaprojektowany układ świateł, aby być jak najbardziej widocznym na drodze. Kamizelka sportowa dopasowuje się do każdej sylwetki i zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Gwarantuje komfort użytkowania nie zmniejszając efektywności treningu. Dla myśliwych, sprzedawców i osób przebywających na powietrzu, np w czasie pracy polecamy ogrzewaną odzież marki GLovii. Grzejąca, podgrzewana kamizelka to doskonałe rozwiązanie aby ogrzać zimne ciało i poprawić swój stan zdrowia i ducha. Grzejąca kamizelka wkładana przez głowę, z dwoma ramionami spoczywa na naszych barkach. Ładowana jest przez USB, przy użyciu powerbanka. Długość czasu grzania zależy od pojemności wykorzystywanego magazynu energii. Moc grzania możesz kontrolować przy pomocy umieszczonego na korpusie przycisku, a do wyboru masz 3 poziomy grzania.

Więcej

Kamizelki Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów