Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Lornetki

Lornetka pozwoli ci zaobserwować obiekty oddalone, byś mógł się im dokładniej przyjrzeć. Pozwoli ci urozmaicić twoje podróże i wycieczki turystyczne. Łączy w sobie prostotę z uniwersalnością. Kompaktowe wymiary lornetek sprawiają, że można je zabrać ze sobą wszędzie i nosić w plecaku. To jeden z najczęściej stosowanych przyrządów podczas obserwa...

Lornetka pozwoli ci zaobserwować obiekty oddalone, byś mógł się im dokładniej przyjrzeć. Pozwoli ci urozmaicić twoje podróże i wycieczki turystyczne. Łączy w sobie prostotę z uniwersalnością. Kompaktowe wymiary lornetek sprawiają, że można je zabrać ze sobą wszędzie i nosić w plecaku. To jeden z najczęściej stosowanych przyrządów podczas obserwacji. Prezentowane przez nasz sklep lornetki to wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pogodowych. To sprzęt, który znalazł wielu entuzjastów na całym świecie, wśród pasjonatów, którzy rozwijają swoje hobby. Lernetki marki Levenhuk objęte są dożywotnią gwarancją na całe życie. Najpopularniejsze serie profesjonalnych lornetek to Sherman, Energy oraz Karma.

Więcej

Lornetki Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 77 elementów