RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pojemniki na żywność

Prezentujemy plastikowe pojemniki na żywność w różnych kształtach. Możesz wybrać pojemnik z uszczelką, szczelnie zamykany. Okrągły, prostokątny, kwadratowy zobacz jaki pojemnik przyda się w Twojej kuchni. Wybierz kształt i pojemność. Specjalne stworzone do przechowywania żywności w lodówce, przypraw w szafce lub mięsa w zamrażarce. Szczelne zamk...

Prezentujemy plastikowe pojemniki na żywność w różnych kształtach. Możesz wybrać pojemnik z uszczelką, szczelnie zamykany. Okrągły, prostokątny, kwadratowy zobacz jaki pojemnik przyda się w Twojej kuchni. Wybierz kształt i pojemność. Specjalne stworzone do przechowywania żywności w lodówce, przypraw w szafce lub mięsa w zamrażarce. Szczelne zamknięcia przedłuża termin przydatności do spożycia. Przeźroczyste ścianki ukazują zawartość pojemnika, przez co nie ma potrzeby ich podpisywania. Posiadamy pojemniki składane, wykonane z silikonu. Są to pojemniki spożywcze, obiadowe, przeznaczone do przenoszenia obiadu, wcześniej przygotowanego jedzenia. Pojemnik w komplecie ze sztućcami, łyżeczką i widelcem czyli LUNCH BOX przyda się na każdej wycieczce.

Więcej

Pojemniki na żywność Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 63 elementów