Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Pojemniki na żywność

Prezentujemy plastikowe pojemniki na żywność w różnych kształtach. Możesz wybrać pojemnik z uszczelką, szczelnie zamykany. Okrągły, prostokątny, kwadratowy zobacz jaki pojemnik przyda się w Twojej kuchni. Wybierz kształt i pojemność. Specjalne stworzone do przechowywania żywności w lodówce, przypraw w szafce lub mięsa w zamrażarce. Szczelne zamk...

Prezentujemy plastikowe pojemniki na żywność w różnych kształtach. Możesz wybrać pojemnik z uszczelką, szczelnie zamykany. Okrągły, prostokątny, kwadratowy zobacz jaki pojemnik przyda się w Twojej kuchni. Wybierz kształt i pojemność. Specjalne stworzone do przechowywania żywności w lodówce, przypraw w szafce lub mięsa w zamrażarce. Szczelne zamknięcia przedłuża termin przydatności do spożycia. Przeźroczyste ścianki ukazują zawartość pojemnika, przez co nie ma potrzeby ich podpisywania. Posiadamy pojemniki składane, wykonane z silikonu. Są to pojemniki spożywcze, obiadowe, przeznaczone do przenoszenia obiadu, wcześniej przygotowanego jedzenia. Pojemnik w komplecie ze sztućcami, łyżeczką i widelcem czyli LUNCH BOX przyda się na każdej wycieczce.

Więcej

Pojemniki na żywność Jest 69 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów