RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Piekarniki wolnostojące

Halogenowe piekarniki to nowoczesne urządzenia do zdrowego pieczenia beztłuszczowego. Czy jedliście kiedyś Państwo kurczaka z mega chrupiącą skórką? Gdyż wszystkie mięsa przyrządzone w kombiwarze smakują i wyglądają rewelacyjnie! Kombiwar to urządzenie, które wykorzystuje ciepło lampy która się włącza i gaśnie. Powstałe gorące powietrze rozprowa...

Halogenowe piekarniki to nowoczesne urządzenia do zdrowego pieczenia beztłuszczowego. Czy jedliście kiedyś Państwo kurczaka z mega chrupiącą skórką? Gdyż wszystkie mięsa przyrządzone w kombiwarze smakują i wyglądają rewelacyjnie! Kombiwar to urządzenie, które wykorzystuje ciepło lampy która się włącza i gaśnie. Powstałe gorące powietrze rozprowadza po zazwyczaj szklanym pojemniku niczym termoobieg. Do tego cały tłuszcz wycieka na spód misy i otrzymujemy danie o dużo zdrowsze niż w piekarniku. Pamiętajmy, że kombiwar nie ma nic wspólnego z kuchenką mikrofalową! To samo zdrowie. Piekarnik to część kuchenki gazowej lub elektrycznej, a także osobne urządzenie kuchenne służące do pieczenia produktów żywnościowych. W zależności od rodzaju piekarniki mogą posiadać dodatkowe funkcje, takie jak: pieczenie z termoobiegiem (tzw. owiewanie pieczonych produktów strumieniem gorącego powietrza) oraz grillowanie.

Więcej

Piekarniki wolnostojące Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów