RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Subwoofery aktywne i pasywne

Subwoofer jest doskonałym uzupełnieniem płytkiego basu w pomieszczeniu. Same głośniki kolumnowe nie dają rady wypełnić pomieszczenie niskim dźwiękiem. Dlatego subwoofer sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych salach. Subwoofer pasywny podłączamy do wzmacniacza stacjonarnego, do którego podpięte są również inne głośniki. Ciekawym rozwiązaniem ...

Subwoofer jest doskonałym uzupełnieniem płytkiego basu w pomieszczeniu. Same głośniki kolumnowe nie dają rady wypełnić pomieszczenie niskim dźwiękiem. Dlatego subwoofer sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych salach. Subwoofer pasywny podłączamy do wzmacniacza stacjonarnego, do którego podpięte są również inne głośniki. Ciekawym rozwiązaniem są subwoofery estradowe marki Vonyx, Ibiza, Max, Power Dynamics, które doskonale się nadają do wykorzystania podczas większych imprez. Subwoofer aktywny z wbudowanym wzmacniaczem dużej mocy i głośnikiem o średnicy 46cm jest w stanie wypełnić dźwiękiem nawet duże lokale klubowe.

Więcej

Subwoofery aktywne i pasywne Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów