RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Statywy kijki etui

Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia na telefon lub smartfon przydają się na co dzień i różne wyjazdy. Etui na telefon to doskonałe zabezpieczenie urządzenia jeśli pracujesz np. na budowie. Wodoodporna saszetka przyda Ci się podczas przygody na kajakach lub żaglach. Specjalne etui do biegania z paskiem na ramię pozwala na obserwację aplikacji specj...

Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia na telefon lub smartfon przydają się na co dzień i różne wyjazdy. Etui na telefon to doskonałe zabezpieczenie urządzenia jeśli pracujesz np. na budowie. Wodoodporna saszetka przyda Ci się podczas przygody na kajakach lub żaglach. Specjalne etui do biegania z paskiem na ramię pozwala na obserwację aplikacji specjalnie do tego przygotowanych. Możesz śledzić parametry i trasę treningu. Ciekawą propozycją jest zagłuszacz sygnału GSM w postaci specjalnego pokrowca. Możesz spokojnie odpoczywać i nie martwić się nieodebranymi połączeniami. Uchwyty na telefon,smartfon sprawdzają się każdego dnia w domu i w pracy. Specjalne rękawiczki z funkcją Bluetooth pozwalają na prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Kciuk przykładamy do ucha, a mówimy do małego palca. To właśnie są rękawiczki Hello Gloves. Kijek do selfie to najlepsze rozwiązanie do wykonania ciekawych zdjęć portretowych.

Więcej

Statywy kijki etui Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów