Dla zwierząt

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Dla zwierząt

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, ką...

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, kącik w domu, a mianowicie legowisko, miseczki i zabawki. W dziale tym znajdziemy miękkie i przytulne legowiska dla psów, które zapewnią wygodny odpoczynek i zdrowy sen naszym futrzakom. Ponadto znajdziemy tutaj również tunele i drapaki dla kotów. Obie te rzeczy stanowią element zabawy dla naszych pupilów, a także pozwolą im naznaczyć własny teren pozostawiając swój zapach.

Więcej

Dla zwierząt Jest 31 produktów.

Podkategorie

  • Drapaki dla kotów

    Koty uwielbiają się rozciągać, drapać, ostrzyć pazury oraz znaczyć swój teren, dlatego drapaki są dla kotów miejscem szczególnym, gdyż zapewniają one im to, co najbardziej lubią. Przy opuszkach łapek każdego kota znajdują się gruczoły zapachowe i drapiąc są one uwalniane, dlatego często koty drapią tylko w jedno miejsce, które jest wręcz uwielbiane przez naszego pupila. Drapaki to jednak nie tylko miejsce do zaspokajania wrodzonych potrzeb futrzaka, ale również często miejsce zabaw. Zaprezentowane przez nas drapaki są również wyposażone w kryjówki, domki i elementy, którymi koty będą mogły się bawić.

  • Legowiska dla zwierząt

    Jedną z głównych rzeczy jaką powinniśmy posiąść, gdy mamy w domu zwierzaka jest legowisko. Zaprezentowane przez nas łóżka dla psów charakteryzują się miękkością, która zapewni wygodny odpoczynek naszemu pupilowi, oraz estetycznym wyglądem, dlatego bez obaw możemy położyć legowisko w przedpokoju, a nawet w pokoju. Ponadto zaprezentowane legowiska są odporne na odkształcanie, dlatego łóżko ani nie zmniejszy swojej objętości, ani nie zmieni swojego kształtu.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów