Dla zwierząt

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, ką...

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, kącik w domu, a mianowicie legowisko, miseczki i zabawki. W dziale tym znajdziemy miękkie i przytulne legowiska dla psów, które zapewnią wygodny odpoczynek i zdrowy sen naszym futrzakom. Ponadto znajdziemy tutaj również tunele i drapaki dla kotów. Obie te rzeczy stanowią element zabawy dla naszych pupilów, a także pozwolą im naznaczyć własny teren pozostawiając swój zapach.

Więcej

Dla zwierząt Jest 81 produktów.

Podkategorie

 • Drapaki dla kotów

  Koty uwielbiają się rozciągać, drapać, ostrzyć pazury oraz znaczyć swój teren, dlatego drapaki są dla kotów miejscem szczególnym, gdyż zapewniają one im to, co najbardziej lubią. Przy opuszkach łapek każdego kota znajdują się gruczoły zapachowe i drapiąc są one uwalniane, dlatego często koty drapią tylko w jedno miejsce, które jest wręcz uwielbiane przez naszego pupila. Drapaki to jednak nie tylko miejsce do zaspokajania wrodzonych potrzeb futrzaka, ale również często miejsce zabaw. Zaprezentowane przez nas drapaki są również wyposażone w kryjówki, domki i elementy, którymi koty będą mogły się bawić.

 • Kojce i transportery

  Kategoria sklepu "kojce i transportery" obejmuje produkty przeznaczone do przewożenia i przechowywania zwierząt domowych, takie jak psy i koty. Kojce to specjalne budki, klatki lub kojce, które służą do transportu zwierząt w samochodzie lub na lotnisku. Są one zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub metal, i mogą mieć dodatkowe funkcje, takie jak wentylacja i odpowiednie zamknięcia. Transportery to podobne produkty, ale zazwyczaj mniejsze i przeznaczone do przewożenia zwierząt w domu lub na krótkie dystanse. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne, metal lub tkanina. Obydwa produkty zapewniają bezpieczeństwo i wygodę zarówno dla zwierząt, jak i ich właścicieli. Mata na siedzenie uchroni wnętrze auta przed zabrudzeniami, błotem i sierścią.

 • Legowiska dla zwierząt

  Jedną z głównych rzeczy jaką powinniśmy posiąść, gdy mamy w domu zwierzaka jest legowisko. Zaprezentowane przez nas łóżka dla psów charakteryzują się miękkością, która zapewni wygodny odpoczynek naszemu pupilowi, oraz estetycznym wyglądem, dlatego bez obaw możemy położyć legowisko w przedpokoju, a nawet w pokoju. Ponadto zaprezentowane legowiska są odporne na odkształcanie, dlatego łóżko ani nie zmniejszy swojej objętości, ani nie zmieni swojego kształtu.

 • Pielęgnacja zwierząt

  Kategoria "pielęgnacja zwierząt" to miejsce, gdzie znajdziesz produkty przeznaczone do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego pupila. Znajdziesz tu szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji sierści i skóry, a także zabawek dla zwierząt. W tej kategorii znajdują się produkty dla różnych gatunków zwierząt, takich jak psy, koty, gryzonie, ptaki czy ryby. Oferujemy również produkty specjalistyczne, takie drapaki, legowiska dla psów, maty chłodzące oraz smycze. Dzięki temu, że wszystko jest dostępne w jednym miejscu, łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz dla swojego zwierzaka

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 81 elementów