RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Dla zwierząt

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, ką...

Nie bez przyczyny mówimy "wierny jak pies". Przysłowie to, które używane jest od stuleci doskonale odzwierciedla naturę tego futrzaka. Koty zaś cenią sobie wolność i swobodę i mimo codziennych wojaży po osiedlach i tak zawsze znajdą drogę powrotną do domu i swoich właścicieli. Te jakże przywiązane do nas pupile zasługują na swój, choćby mały, kącik w domu, a mianowicie legowisko, miseczki i zabawki. W dziale tym znajdziemy miękkie i przytulne legowiska dla psów, które zapewnią wygodny odpoczynek i zdrowy sen naszym futrzakom. Ponadto znajdziemy tutaj również tunele i drapaki dla kotów. Obie te rzeczy stanowią element zabawy dla naszych pupilów, a także pozwolą im naznaczyć własny teren pozostawiając swój zapach.

Więcej

Dla zwierząt Jest 75 produktów.

Podkategorie

  • Drapaki dla kotów

    Koty uwielbiają się rozciągać, drapać, ostrzyć pazury oraz znaczyć swój teren, dlatego drapaki są dla kotów miejscem szczególnym, gdyż zapewniają one im to, co najbardziej lubią. Przy opuszkach łapek każdego kota znajdują się gruczoły zapachowe i drapiąc są one uwalniane, dlatego często koty drapią tylko w jedno miejsce, które jest wręcz uwielbiane przez naszego pupila. Drapaki to jednak nie tylko miejsce do zaspokajania wrodzonych potrzeb futrzaka, ale również często miejsce zabaw. Zaprezentowane przez nas drapaki są również wyposażone w kryjówki, domki i elementy, którymi koty będą mogły się bawić.

  • Legowiska dla zwierząt

    Jedną z głównych rzeczy jaką powinniśmy posiąść, gdy mamy w domu zwierzaka jest legowisko. Zaprezentowane przez nas łóżka dla psów charakteryzują się miękkością, która zapewni wygodny odpoczynek naszemu pupilowi, oraz estetycznym wyglądem, dlatego bez obaw możemy położyć legowisko w przedpokoju, a nawet w pokoju. Ponadto zaprezentowane legowiska są odporne na odkształcanie, dlatego łóżko ani nie zmniejszy swojej objętości, ani nie zmieni swojego kształtu.

  • Silikonowy żwirek dla...

    Oferowane przez Xosnic.pl żwirki dla kotów charakteryzują się wysoką czystością oraz doskonałymi właściwościami sorpcyjnymi. Całkowicie pochłaniają płyny, częściowo odparowując bezzapachowo. Podczas tego procesu zmienia się barwa żwirku. Właściciel jest zobowiązany do usuwania jedynie stałych odchodów. Aby przyzwyczaić kota do nowego żwirku, możesz wymieszać część starego żwirku z nowym. Silikonowy żwirek dla kotów błyskawicznie pochłania koci mocz, jest antybakteryjny, bezzapachowy oraz przyjazny dla środowiska.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 75 elementów