Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Sprzęt do prezentacji

Przedstawiamy projektory i rzutniki do prowadzenia prezentacji multimedialnych na wszelkich zajęciach szkolnych i wykładach w placówkach publicznych. Projektor czyli urządzenie do przenoszenia obrazu na ścianę lub płótno posiada szereg złącz do podłączenia różnych źródeł obrazu. Możemy podłączyć komputer stacjonarny lub laptop, a także aparat cy...

Przedstawiamy projektory i rzutniki do prowadzenia prezentacji multimedialnych na wszelkich zajęciach szkolnych i wykładach w placówkach publicznych. Projektor czyli urządzenie do przenoszenia obrazu na ścianę lub płótno posiada szereg złącz do podłączenia różnych źródeł obrazu. Możemy podłączyć komputer stacjonarny lub laptop, a także aparat cyfrowy, odtwarzacz DVD oraz konsolę do gier i grać w ulubione gry na wielkim ekranie. Może to być rozwijana tablica lub ściana w Twoim pokoju. Sprzęt do prezentacji oraz do oglądania ulubionych filmów na dużym ekranie lub na ścianie. Mając projektor multimedialny możesz stworzyć w domu swoje prawdziwe kino lub centrum rozgrywek z przyjaciółmi. Jeśli posiadasz rzutnik ze złączem HDMI możesz podłączyć taki sprzęt jak aparat fotograficzny lub swoją konsolę do gier video. Projektory marki Dignity dostępne są w promocyjnych cenach.

Więcej

Sprzęt do prezentacji Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów