RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Sprzęt do prezentacji

Przedstawiamy projektory i rzutniki do prowadzenia prezentacji multimedialnych na wszelkich zajęciach szkolnych i wykładach w placówkach publicznych. Projektor czyli urządzenie do przenoszenia obrazu na ścianę lub płótno posiada szereg złącz do podłączenia różnych źródeł obrazu. Możemy podłączyć komputer stacjonarny lub laptop, a także aparat cy...

Przedstawiamy projektory i rzutniki do prowadzenia prezentacji multimedialnych na wszelkich zajęciach szkolnych i wykładach w placówkach publicznych. Projektor czyli urządzenie do przenoszenia obrazu na ścianę lub płótno posiada szereg złącz do podłączenia różnych źródeł obrazu. Możemy podłączyć komputer stacjonarny lub laptop, a także aparat cyfrowy, odtwarzacz DVD oraz konsolę do gier i grać w ulubione gry na wielkim ekranie. Może to być rozwijana tablica lub ściana w Twoim pokoju. Sprzęt do prezentacji oraz do oglądania ulubionych filmów na dużym ekranie lub na ścianie. Mając projektor multimedialny możesz stworzyć w domu swoje prawdziwe kino lub centrum rozgrywek z przyjaciółmi. Jeśli posiadasz rzutnik ze złączem HDMI możesz podłączyć taki sprzęt jak aparat fotograficzny lub swoją konsolę do gier video. Projektory marki Dignity dostępne są w promocyjnych cenach.

Więcej

Sprzęt do prezentacji Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów