Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Toalety przenośne

Toalety turystyczne są wyposażone w bardzo oszczędny oraz skuteczny system spłukiwania czystą wodą, wygląda to podobnie jak w typowym WC. Toalety są łatwe w obsłudze, zaś ich stabilne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Toalety turystyczne jak i płyny sanitarne, które zapewnią czystość i codzienną dezynfekcję, sprawdzają się idealnie w...

Toalety turystyczne są wyposażone w bardzo oszczędny oraz skuteczny system spłukiwania czystą wodą, wygląda to podobnie jak w typowym WC. Toalety są łatwe w obsłudze, zaś ich stabilne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Toalety turystyczne jak i płyny sanitarne, które zapewnią czystość i codzienną dezynfekcję, sprawdzają się idealnie w przyczepie kempingowej, w kamperze, ale również na jachcie i działce. Wybierz płyn sanitarny Campa Green lub Campa Blue i usuń brzydki zapach z Twojej toalety.

Więcej

Toalety przenośne Jest 14 produktów.

Podkategorie

  • Płyny do toalet

    Używając toalety przenośne powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie płyny sanitarne. Płyn wlewany do spłuczki usuwa wszystkie zarazki, bakterie i zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz zbiorników odpływowych toalet turystycznych. Płyn sanitarny zwiększa skuteczność spłukiwania, ograniczając jednocześnie zużycie wody. Środek czyści i chroni toaletę po każdym spłukaniu, pozostawiając na ściankach muszli warstwę ochronną. Brzydki zapach to nie problem! Płyn biologiczny Campa Green pomoże nam utrzymać czystość w zbiornikach na brudną wodę. Do opróżniania zbiorników z opadami służy płyn Campa Blue. Ma on silne działanie odwadniające, który zapobiega gromadzenie się gazów i ułatwia rozkładanie ciał stałych i papieru toaletowego. Zapobiega osadzaniu się kamienia i tworzy barierę ochroną przed zabrudzeniami powstającymi przez fekalia.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów