RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Toalety przenośne

Toalety turystyczne są wyposażone w bardzo oszczędny oraz skuteczny system spłukiwania czystą wodą, wygląda to podobnie jak w typowym WC. Toalety są łatwe w obsłudze, zaś ich stabilne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Toalety turystyczne jak i płyny sanitarne, które zapewnią czystość i codzienną dezynfekcję, sprawdzają się idealnie w...

Toalety turystyczne są wyposażone w bardzo oszczędny oraz skuteczny system spłukiwania czystą wodą, wygląda to podobnie jak w typowym WC. Toalety są łatwe w obsłudze, zaś ich stabilne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Toalety turystyczne jak i płyny sanitarne, które zapewnią czystość i codzienną dezynfekcję, sprawdzają się idealnie w przyczepie kempingowej, w kamperze, ale również na jachcie i działce. Wybierz płyn sanitarny Campa Green lub Campa Blue i usuń brzydki zapach z Twojej toalety.

Więcej

Toalety przenośne Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Płyny do toalet

    Używając toalety przenośne powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie płyny sanitarne. Płyn wlewany do spłuczki usuwa wszystkie zarazki, bakterie i zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz zbiorników odpływowych toalet turystycznych. Płyn sanitarny zwiększa skuteczność spłukiwania, ograniczając jednocześnie zużycie wody. Środek czyści i chroni toaletę po każdym spłukaniu, pozostawiając na ściankach muszli warstwę ochronną. Brzydki zapach to nie problem! Płyn biologiczny Campa Green pomoże nam utrzymać czystość w zbiornikach na brudną wodę. Do opróżniania zbiorników z opadami służy płyn Campa Blue. Ma on silne działanie odwadniające, który zapobiega gromadzenie się gazów i ułatwia rozkładanie ciał stałych i papieru toaletowego. Zapobiega osadzaniu się kamienia i tworzy barierę ochroną przed zabrudzeniami powstającymi przez fekalia.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów