RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Naklejki na ścianę

Pustka na ścianie, brakuje Ci jakiejś ozdoby lecz nie koniecznie półki. Naklejki ścienne to świetny, prosty i niedrogi sposób, by nadać naszym wnętrzom w domu czy biurze wyjątkowo oryginalnego charakteru. W kilka minut możesz sprawić, że Twoje wnętrze będzie zachwycać każdego, kto je zobaczy. Szczególnie ładnie prezentują się na jasnych ścianach...

Pustka na ścianie, brakuje Ci jakiejś ozdoby lecz nie koniecznie półki. Naklejki ścienne to świetny, prosty i niedrogi sposób, by nadać naszym wnętrzom w domu czy biurze wyjątkowo oryginalnego charakteru. W kilka minut możesz sprawić, że Twoje wnętrze będzie zachwycać każdego, kto je zobaczy. Szczególnie ładnie prezentują się na jasnych ścianach. Wtedy na zasadzie kontrastu efekt jest najlepszy. Pisane ręcznym słowa przykuwają uwagę gości i wprowadzają do pomieszczenia specyficzny charakter. Naklejki są samoprzylepne a ich montaż jest bardzo łatwy. Tekst Boba Marleya, kilka słów o relaksie albo o miłości, to tylko kilka naszych propozycji naklejek do salonu lub sypialni.

Więcej

Naklejki na ścianę Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów