Przenośny trymer przycinarka do nosa uszu końcówki golarka do włosów

M15144

Producenta

Elektryczny trymer do podcinania włosów z nosa i uszu.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Zasilanie na 230V i akumulator

Więcej informacji

Przenośny trymer przycinarka do nosa uszu końcówki golarka do włosów. Precyzyjne ostrza depilatora do nosa i uszu szybko i bezboleśnie usuną wszystkie niechciane włosy. Depilator do nosa i uszu to nowoczesne i jednocześnie niezwykle praktyczne akcesorium, które wyposażone zostało w ulepszony system przed skaleczeniami oraz wyrywaniem włosów, ponadto na uwagę zasługuje również nowoczesna technologia, która skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry. Czas ładowania golarki do włosów wynosi od 10 do 12 godzin, a do prawidłowej pracy urządzenia potrzebne jest napięcie z sieci AC 220-240 V (50-60 Hz). Głowicę po zdjęciu można bez problemu umyć pod bieżącą wodą lub po prostu wysypać z niej włoski.

Przenośny trymer przycinarka do nosa uszu końcówki golarka do włosów:

WIELOFUNKCYJNY – prezentowany trymer od nosa i uszu to nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy cięciu włosów w nosie oraz uszach, ponadto może zostać z powodzeniem wykorzystane do przycinania zarostu oraz brwi.

NOWOCZESNY – depilator do nosa i uszu to nowoczesne akcesorium, które wyposażone zostało w ulepszony system przed skaleczeniami oraz wyrywaniem włosów, a także w nowoczesną technologię, która skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry. Czas ładowania urządzenia wynosi od 10 do 12 godzin.

MOŻLIWE UŻYTKOWANIE NA MOKRO I SUCHO – golarka do włosów jest uniwersalnym akcesorium w stylowym kształcie, które może być użytkowane zarówno na sucho, jak i na mokro.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT – profesjonalny trymer do nosa i uszu posiada lekką konstrukcję oraz ergonomiczny kształt, dzięki któremu doskonale zmieści się w każdej dłoni. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w podróży.

Specyfikacja:

Użytkowanie: na sucho i mokro
Czas ładowania: 10-12 h
Napięcie znamionowe: AC 220-240 V (50-60 Hz)
Wymiary: 13/2/2cm
Waga: 0,052kg
Waga w opakowaniu: 0,148kg

W zestawie otrzymasz:

- trymer
- końcówka do cięcia włosów w nosie i uszach
- końcówka do konturowania i przycinania zarostu
- końcówka do brwi
- pędzelek do czyszczenia
- przewód zasilający

29 Inne produkty w tej samej kategorii: