Przenośny trymer przycinarka do nosa uszu końcówki golarka do włosów

M4015144

Producenta

Elektryczny trymer do podcinania włosów z nosa i uszu. To nowoczesne i zarazem wielofunkcyjne urządzenie, które może zostać z powodzeniem wykorzystane do przycinania zarostu oraz brwi. 

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Zasilanie na 230V i akumulator

Więcej informacji

Przenośny trymer przycinarka do nosa uszu końcówki golarka do włosów. Precyzyjne ostrza depilatora do nosa i uszu szybko i bezboleśnie usuną wszystkie niechciane włosy. Depilator do nosa i uszu to nowoczesne i jednocześnie niezwykle praktyczne akcesorium, które wyposażone zostało w ulepszony system przed skaleczeniami oraz wyrywaniem włosów, ponadto na uwagę zasługuje również nowoczesna technologia, która skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry. Czas ładowania golarki do włosów wynosi od 10 do 12 godzin, a do prawidłowej pracy urządzenia potrzebne jest napięcie z sieci AC 220-240 V (50-60 Hz). Głowicę po zdjęciu można bez problemu umyć pod bieżącą wodą lub po prostu wysypać z niej włoski.

Cechy produktu:

WIELOFUNKCYJNY – prezentowany trymer od nosa i uszu to nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy cięciu włosów w nosie oraz uszach, ponadto może zostać z powodzeniem wykorzystane do przycinania zarostu oraz brwi.

NOWOCZESNY – depilator do nosa i uszu to nowoczesne akcesorium, które wyposażone zostało w ulepszony system przed skaleczeniami oraz wyrywaniem włosów, a także w nowoczesną technologię, która skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry. Czas ładowania urządzenia wynosi od 10 do 12 godzin.

MOŻLIWE UŻYTKOWANIE NA MOKRO I SUCHO – golarka do włosów jest uniwersalnym akcesorium w stylowym kształcie, które może być użytkowane zarówno na sucho, jak i na mokro.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT – profesjonalny trymer do nosa i uszu posiada lekką konstrukcję oraz ergonomiczny kształt, dzięki któremu doskonale zmieści się w każdej dłoni. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w podróży.

Specyfikacja:

Użytkowanie: na sucho i mokro
Czas ładowania: 10-12 h
Napięcie znamionowe: AC 220-240 V (50-60 Hz)
Wymiary: 13/2/2cm
Waga: 0,052kg
Waga w opakowaniu: 0,148kg

W zestawie otrzymasz:

- trymer
- końcówka do cięcia włosów w nosie i uszach
- końcówka do konturowania i przycinania zarostu
- końcówka do brwi
- pędzelek do czyszczenia
- przewód zasilający

30 Inne produkty w tej samej kategorii: