Drabiny regały rusztowania

Drabiny wielofunkcyjne, przegubowe rusztowania oraz regały magazynowe. Wykonane z mocnego aluminium, solidne i stabilne. Ułatwiają i wspomagają prace domowe, warsztatowe, ogrodowe. Idealne dla majsterkowiczów. Regał idealnie nadaje się do pomieszczeń takich jak piwnica, garaż, magazyn czy też sklep. Złożenie regału jest łatwe (montaż bezśrubowy)...

Drabiny wielofunkcyjne, przegubowe rusztowania oraz regały magazynowe. Wykonane z mocnego aluminium, solidne i stabilne. Ułatwiają i wspomagają prace domowe, warsztatowe, ogrodowe. Idealne dla majsterkowiczów. Regał idealnie nadaje się do pomieszczeń takich jak piwnica, garaż, magazyn czy też sklep. Złożenie regału jest łatwe (montaż bezśrubowy). Regał może być montowany jest na wcisk, nie wymaga dodatkowych narzędzi do montażu (można użyć gumowego młotka i śrubokręta, aby ułatwić sobie montaż ramy). Regały można łączyć ze sobą oraz mocować do ścian (szczególnie przy dużym obciążeniu powinno się zabezpieczać półki). Regał wykonany jest ze stali ocynkowanej oraz płyt MDF. Nogi zabezpieczone są nakładkami z tworzywa.

Więcej

Drabiny regały rusztowania Jest 44 produktów.

Podkategorie

 • Drabiny domowe i podesty

  Drabiny domowe i podesty aluminiowe. Rozkładane drabiny do domu i ogrodu oraz aluminiowe podesty tak zwane platformy robocze w różnych rozmiarach.

 • Drabiny wielofunkcyjne...

  Drabiny przegubowe aluminiowe, składające się z 4 elementów ze szczeblami. Możliwość dowolnego rozłożenia daje wiele możliwości czyniąc je niezastąpionymi elementami w warsztacie, ogrodzie, czy podczas domowych remontów. Drabiny wielofunkcyjne rozsuwane drabiny aluminiowe o różnej wysokości. Od lat cenione nie tylko przez fachowców. Cechuje je mocna wytrzymała aluminiowa konstrukcja.

 • Regały magazynowe

  Regał to bardzo ważny mebel w domu, w firmie czy w szopie majsterkowicza. W swojej ofercie prezentujemy różnego rodzaju regały metalowe, składane o różnej specyfikacji. Dobierz wielkość regału do swoich potrzeb i ciesz się porządkiem w garażu. Nowoczesne regały metalowe możesz złożyć i rozłożyć bez użycia narzędzi nawet w 15 minut. Są to konstrukcje bezśrubkowe, montowane "na wcisk". Regał o wymiarze 150 x 75 x 30 cm doskonale sprawdzi się w magazynie lub firmie, będzie miejscem na dokumenty. W domu wykorzystasz go w spiżarni, np. na słoiki i przetwory. Półki regału są bardzo wytrzymałe, każda z nich może utrzymać od 80 do 200kg.

 • Rusztowania aluminiowe

  Rusztowania aluminiowe z opcją zamiany na drabinę. Unikalne połączenie rusztowania i drabiny, bardzo przydatne w warsztacie, ogrodzie, czy w domu podczas wszelkich remontów. Wykonane z wytrzymałego aluminium, dodatkowo wsporniki zapewniają doskonałą stabilność podczas wszelkich prac.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów