RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
  Bluetooth
  Czytnik kart pamięci
  USB wbudowane
  Wyjście na słuchawki
  Wejście Aux
  Bezpośrednio do akumulatora
  System obrazu
  Funkcja mirror
  Oświetlenie nocne
  Siatka odległości
  Transmiter FM
  Wejście AV-in
  Złącze HDMI
  Złącze VGA
  Wbudowane głośniki
  Pilot w zestawie
  Złącze RCA
  Końcówka przewodu
  Złącze SVHS
  Typ lusterka
  Ekran dotykowy
  Monitory do kamer cofania

  Monitory do kamer cofania do różnych samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy monitory samochodowe zasilane na 12 i 24V. Stojące wiszące i do zabudowy. Możesz wybrać miejsce montażu pasujące do Twojego auta i Twoich upodobań. Dopasuj monitor do kamery, pamiętaj o różnych złączach takich jak SVHS 4PinQuad Chinch RCA. Każdą uniwersalną kamerę...

  Monitory do kamer cofania do różnych samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy monitory samochodowe zasilane na 12 i 24V. Stojące wiszące i do zabudowy. Możesz wybrać miejsce montażu pasujące do Twojego auta i Twoich upodobań. Dopasuj monitor do kamery, pamiętaj o różnych złączach takich jak SVHS 4PinQuad Chinch RCA. Każdą uniwersalną kamerę i monitor ze złączem RCA możesz połączyć ze sobą bezprzewodowe czyli bez przewodów sygnałowych. Należy w tym celu dokupić moduł bezprzewodowej transmisji obrazu wideo. Posiadamy monitory przeznaczone do podłączenia nawet kilku kamer cofania. Posiadają dzielony obraz na cztery pola, osobny dla każdej z kamer.

  Więcej

  Monitory do kamer cofania Jest 29 produktów.

  Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
  Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów