Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Narzędzia samochodowe

Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocni...

Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocniczy. Tego typu zestawy są niezbędne, gdy zepsuje się nam samochód w trakcie podróży. Lina holownicza, linka spinająca, pompka do odsysania paliwa, rękawiczki, latarka te i wiele innych elementów powinny być zawsze pod ręką. Podręczne i niewielkie urządzenia do pomiaru ciśnienia w kołach samochodu, do liczenia kroków lub kilometrów. Różnego typu urządzenia wzbogacą nasz warsztat oraz wyposażenia roweru i samochodu. Liczniki rowerowe przydadzą się osobom, które lubią znać przebieg osiągów podczas jazdy. Do urządzeń pomiarowych należą również wykrywacze metali oraz akcesoria. Obsługa wykrywaczy jest niezwykle prosta, a sprawi wiele przyjemności. Różne tryby pracy, ekran LCD i inne technologiczne nowości pozwolą nam na jeszcze dokłądniejsze poszukiwanie skarbów na naszych posesjach i nie tylko.

Więcej

Narzędzia samochodowe Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów