RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Narzędzia samochodowe

Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocni...

Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocniczy. Tego typu zestawy są niezbędne, gdy zepsuje się nam samochód w trakcie podróży. Lina holownicza, linka spinająca, pompka do odsysania paliwa, rękawiczki, latarka te i wiele innych elementów powinny być zawsze pod ręką. Podręczne i niewielkie urządzenia do pomiaru ciśnienia w kołach samochodu, do liczenia kroków lub kilometrów. Różnego typu urządzenia wzbogacą nasz warsztat oraz wyposażenia roweru i samochodu. Liczniki rowerowe przydadzą się osobom, które lubią znać przebieg osiągów podczas jazdy. Do urządzeń pomiarowych należą również wykrywacze metali oraz akcesoria. Obsługa wykrywaczy jest niezwykle prosta, a sprawi wiele przyjemności. Różne tryby pracy, ekran LCD i inne technologiczne nowości pozwolą nam na jeszcze dokłądniejsze poszukiwanie skarbów na naszych posesjach i nie tylko.

Więcej

Narzędzia samochodowe Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów