RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Prostownik samochodowy do ładowania akumulatorów 12V oraz 24V 30A

M92201023

Nowy produkt

Prostownik do ładowania akumulatorów w samochodach, motocyklach, kosiarkach czy łodziach motorowych. Jest to uniwersalny nowoczesny prostownik przeznaczony do różnego rodzajów akumulatorów: tradycyjnych, litowych, wapniowych, żelowych samoobsługowych oraz bezobsługowych o napięciu 12/24V. Jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy, bez problemu sam naładuje urządzenie zasilające pojazd. Prostownik posiada przełącznik, który umożliwia wybranie jaki akumulator ładujemy, 12V czy 24V. Ponadto na panelu znajduje się wskaźnik, pokazujący stan naładowania urządzenia. Jest niezwykle lekki i mały, dzięki czemu można go łatwo przenosić oraz przechowywać w samochodzie lub w domu.

Więcej szczegółów


108.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PROSTOWNIK DO AKUMULATORA - posiada funkcję szybkiego ładowania. Służy on do ładowania akumulatorów samochodowych, motocyklowych oraz kwasowo-ołowiowych 20-65Ah. Posiada specjalny przełącznik, który pozwoli dostosować się do danego akumulatora. Prostownik ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest poręczny i łatwy w przechowywaniu. Obsługuje większość dostępnych na rynku akumulatorów.

SZYBKIE ŁADOWANIE - prostownik posiada praktyczną funkcję szybkiego ładowania, która uratuje Cię podczas nagłego przypadku. Mając nasze urządzenie w bagażniku możesz czuć się bezpiecznie podczas każdej podróży.

PRZEŁĄCZNIK 12V i 24V - bez problemu naładuje popularne akumulatory samochodowe, motocyklowe oraz wiele innych. Jest niezwykle efektywny, skuteczny oraz zużywa niewiele energii elektrycznej. Przeznaczony do akumulatorów z napięciem 12 oraz 24V.

WSKAŹNIK POZIOMU NAŁADOWANIA - prostownik posiada wskaźnik  który wskazuje poziom naładowania akumulatora. Pozwala to na naładowanie urządzenia do wybranego poziomu.

Dane techniczne:

Kolor: czarno-czerwony;
Materiał: metal;
Czas ładowania: 4-6 h;
Przeznaczenie: akumulatory: 12 i 24V;
Natężenie maksymalne: 30A;
Wymiary (szer/wys): 26,5/19cm;
Waga: 4,05kg;
Waga w opakowaniu: 4,50kg
Gwarancja: 2 lata

JAK NAŁADOWAĆ AKUMULATOR ZA POMOCĄ PROSTOWNIKA?

1. Podłącz CZERWONY zacisk do ładowania do zacisku + POZYTYWNEGO na akumulatorze.

2. Podłącz CZARNY zacisk ładowania do podwozia pojazdu lub bloku silnika. NIE PODŁĄCZAJ GO BEZPOŚREDNIO DO AKUMULATORA. (Nie mocuj zacisków do gaźnika, przewodów paliwowych, lakierowanych lub blaszanych części karoserii)

3. Włóż wtyczkę do gniazdka elektrycznego i włącz prostownik.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: