RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Suszarki do grzybów

Zapach suszonych grzybów w domu to zwiastun nadchodzącej jesieni, zimy, ale też Świąt Bożego narodzenia. Domowe suszarki do grzybów możesz wykorzystywać również do suszenia warzyw, przypraw i owoców. Suszarka pracuje cicho i nie przeszkadza w wykonywaniu czynności domowych. Duże sita pozwalają na umieszczenie znacznej ilości drobnych produktów. ...

Zapach suszonych grzybów w domu to zwiastun nadchodzącej jesieni, zimy, ale też Świąt Bożego narodzenia. Domowe suszarki do grzybów możesz wykorzystywać również do suszenia warzyw, przypraw i owoców. Suszarka pracuje cicho i nie przeszkadza w wykonywaniu czynności domowych. Duże sita pozwalają na umieszczenie znacznej ilości drobnych produktów. Jednocześnie, piętrowe ułożenie warstw decyduje o tym, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Lubisz chrupać chipsy, ale chcesz wybierać zdrowsze smakołyki?  Każdy z nas od czasu do czasu lubi coś przekąsić przy oglądaniu filmów, w trakcie spędzania wspólnych rodzinnych wieczorów czy w momencie, kiedy stres zmusi nas do szukania „czegoś słodkiego”. Jednak wystarczy postawić na suszarkę do żywności i sprawić, że bez poczucia winy i szkody dla zdrowia będziemy mogli cieszyć się słodkimi i słonymi przekąskami. Suszarka do żywności w kilku prostych krokach pozwoli wysuszyć ulubione zioła, warzywa, owoce czy grzyby.

Więcej

Suszarki do grzybów Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów