Alarmy samochodowe

Autoalarmy to tak właściwie mobilne wersje alarmu obiektowego zasilana napięciem 12 lub 24V DC. Autoalarm to system zabezpieczający nasz samochód przed kradzieżą. Autoalarmy posiadają szereg dodatkowych zabezpieczeń, aby poza informowaniem właściciela o próbie kradzież zapobiec jej. Standardowo alarmy samochodowe posiadają takie funkcje jak odci...

Autoalarmy to tak właściwie mobilne wersje alarmu obiektowego zasilana napięciem 12 lub 24V DC. Autoalarm to system zabezpieczający nasz samochód przed kradzieżą. Autoalarmy posiadają szereg dodatkowych zabezpieczeń, aby poza informowaniem właściciela o próbie kradzież zapobiec jej. Standardowo alarmy samochodowe posiadają takie funkcje jak odcięcie zapłonu czy funkcja paniki informująca delikwenta, że znajduje się za blisko pojazdu oraz szereg dodatkowych czujników: czujniki przechyłu chroniące auto przed odholowaniem, czujniki wstrząsowe aktywujące alarm po wybiciu szyby lub uderzeniu w karoserię, czujniki krańcowe reagujące na otwarcie drzwi, klapy bagażnika i pokrywy silnika i wiele innych.

Więcej

Alarmy samochodowe Jest 17 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria i czujniki

    Czujniki przechyłu które uruchomią alarm przy próbie odholowania, czujniki wstrząsowe aktywujące system po zbiciu szyby, czujniki krańcowe uruchamiające alarm po otwarciu drzwi lub pokrywy silnika, czujniki ultradźwiękowe reagujące na ruch w kabinie. Syreny alarmowe, piloty do autoalarmu oraz programatory i inne akcesoria samochodowe przydadzą się każdemu kierowcy.

  • Analogowe

    Alarmy samochodowe, uniwersalne pasujące do każdego samochodu. Zestawy gotowe do montażu.

  • Cyfrowe (magistrala CAN)

    Alarmy samochodowe do aut z magistralą CAN. Przewidziany jest do współpracy z sygnałami cyfrowymi przesyłanymi w magistrali CAN-Bus samochodu.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów