RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Zbiorniki i naczynia

Zbiorniki na czystą i brudną wodę są przydatne na każdym kempingu. Przenośne kanistry na wodę oraz umywalki turystyczne to nieodłączny element dłuższych wycieczek. Ogromną zaletą jest łatwe napełnianie oraz opróżnianie zbiorników za pomocą dużych otworów oraz elastycznych rurek. Istotnym produktem podczas każdej wycieczki jest proszek z jonami s...

Zbiorniki na czystą i brudną wodę są przydatne na każdym kempingu. Przenośne kanistry na wodę oraz umywalki turystyczne to nieodłączny element dłuższych wycieczek. Ogromną zaletą jest łatwe napełnianie oraz opróżnianie zbiorników za pomocą dużych otworów oraz elastycznych rurek. Istotnym produktem podczas każdej wycieczki jest proszek z jonami srebra, który gwarantuje dobry smak i zapach wody. Skóra każdego z nas jest przyzwyczajona tak bardzo do wody, którą mamy w domu, że podczas podróży bardzo często mamy uczulenia, lub zanieczyszczenia na skórze. Turystyczne bidony lub prysznic solarny są równie ważne jak pozostałe naczynia podczas wycieczek.

Więcej

Zbiorniki i naczynia Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów