RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Dostępność
Zasilanie
Wyciągarka z liną

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Wyciągarki ATV (Quad)

Posiadamy wyciągarki do quadów o różnej sile uciągu. Pasują do każdego quada. Wyciągarka elektryczna ATV przeznaczona do montażu w każdym quadzie, pozwala na jazdę i przeprawę przez najtrudniejszy teren tzw. off road. Wyciągarki ATV mają jeszcze jedne bardzo popularne zastosowanie, otóż używane są do wyciągania małych łodzi na rampę. Tak samo ja...

Posiadamy wyciągarki do quadów o różnej sile uciągu. Pasują do każdego quada. Wyciągarka elektryczna ATV przeznaczona do montażu w każdym quadzie, pozwala na jazdę i przeprawę przez najtrudniejszy teren tzw. off road. Wyciągarki ATV mają jeszcze jedne bardzo popularne zastosowanie, otóż używane są do wyciągania małych łodzi na rampę. Tak samo jak większe wyciągarki samochodowe dostępne są w dwóch wersjach: z liną syntetyczną oraz liną stalową. Najważniejszym parametrem technicznym wyciągarki są jej przełożenia co wpływa na prędkość zwijania liny. Oprócz wyciągarek oferujemy cały osprzęt do tego rodzaju urządzeń, tj. liny, szekle, pasy, pokrowce itd.

Więcej

Wyciągarki ATV (Quad) Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów